Yakışıklılık çok mu önemli? Sizin için yakışıklı olmanın önüne neler geçebilir?

Tabi ki herkes göze hoş gelen biriyle olmak ister, fakat kişiler üst sınırları zorluyor.

• Kalbi güzel olsun
    25% (2)20% (2)22% (4)Oy Ver
  • Yakışıklılık önemli
    12% (1)30% (3)22% (4)Oy Ver
  • Parası varsa sorun yok
    25% (2)0% (0)11% (2)Oy Ver
  • Karizması olsun yeter
    38% (3)50% (5)45% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Okan Bayülgen kısa boylu ve hiçte yakışıklı olmamasına rağmen bütün kadınlar onu çok seksi bulur. Çünkü agresif ve sert görünümü ( en önemli unsur ses tonu onu es geçmemek lazım ) ona apayrı bir karizma veriyor. Kısacası özgüveni ve duruşu olan her erkek çekicidir.

0|1
    0|0
  • Kendini taşımayı bilsin..

0|0
    0|0
  • ya ilk an da evet ama tanıdıktan sonra adam gibi adam olmayıca napıyım yakışıklılığı yani kısacası eli yüzü düzgün bir insan olsun yeter

0|0
    0|0
  • haysiyet,şeref,hoşgörülü olma,cömert,mütevazi,vicdanlı,merhametli...hepsi geçer yakışıklılığın önüne...

0|0
    0|0
  • A dedim.

0|0
    0|0
  • Kalbi güzel olsun

0|0
    0|0
  • benım ıcın yakısıklılık bos

0|0
    0|0
  • yakısıklılık onemlı. en azından tatlı olsun temız bakımlı olsun. dıslerı sacları gıyımı duş alması vs. ayrıca salak da olmayacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hacı bak sana iksiri yazıyorum yalnız okurken inanarak oku çünkü gerçekleri yazıyorum, neyse öncelikle yüzüne bakılıcak tipin vardır illa sonra kendine bir yürüyüş şekli belirle çok önemlidir o ve hep o şekilde yürü, daha sonra kendine bir saç tarzı belirle sana en çok yakıştığını düşünüdüğün şekli kendine ayarlar arada birde değişiklik yapabilirsin saç konusunuda, daha sonra kendine bi giyim tarzıda belirle, ayrıca en önemlisi kendine bi bakış ve gülümseme belirle ve hepsini uygula tamam'dır dostum ;) ha birde unutmadan en önemlisi karakterin düzgün olucak, öyle korkak olmayacaksın, soğukkanlı olucaksın ve herkesle aynı şekilde konuşup kendini insanalra sevdireceksin, iyi kalpli olucaksın asla kimseyle tartışmaya girmeyeceksin, ve gizemli olucaksın ;)

0|1
    0|0
  • paran varsa sorun yok , para para para olmuş milletin herşeyi

0|1
    0|0
  • Bu kızlar her zaman en iyisini ister dostum, sorunlu varlıklar ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...