Tanışıp ilk görüşmede neler konuşusunuz, ne yaparsınız?

Tanaışıp ilk defa görüştüğünüz biriyle ne kunuşursunuz , nelerden bahsedersiniz , tekmi gidersiniz , ne sorarsınız , kişisel neylerden bahsedersiniz , nerde buluşursunuz , ne giyersiniz vs... vs... aklınıza ne geliyorsa anlatın ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• giyim kuşam konusunda ilk etapta çok iddialı olma ama şıklığından da taviz verme :) parfüm kullanmayı ihmal etme ama şişenin içine de düşme. o gün kişisel temizliğine biraz daha dikkat et. ter kokun, ağız kokun olmasın mesela. yanlış anlama belki de cidden titiz birisindir, ben nacizane tavsiyemi söylüyorum. buluşacağın kişi hemcinsinse arkadaşınla gidebilirsin ama karşı cinsse buluşmaya tek git, yoksa özgüvenin olmadığını düşünebilir. buluşacağınız yer çok gürültülü veya çok kalabalık olmasın, konuşurken bağırmak zorunda olmadığınız bir yeri tercih et. ama bu yer biraz da seviyeli bir mekan olsun. onu ilk gördüğünde içten bir gülümsemeyle ona merhaba de. bayansa otururken sandalyesini tut, bak bu çok güzel bir jesttir, kesinlikle artı puan alırsın. halini hatırını sor. günün nasıl geçti de. işinden, yaşadığın yerden, genel olarak arkadaş/aile çevrenden bahset. (şu kadar kardeşiz, meslekleri şu, annem şurda, babam burda çalışıyor), aslen şuralıyım de, memleketini sor, memleketinde neler meşhur onu sor, burcunu, tuttuğu takımı, nelerle ilgilendiği, hayvanları sevip sevmediği felan...dinlediği müzikler, sevdiği sanatçılar, en son gittiği sinema (hatta bu soru üzerine eeee biz hangi filme gidelim bi dahaki sefere, hangi fillmi izlemek istersin? diye sor,bu bir sonraki buluşmayı garantileyecektir) sevdiği yemekler, iyi pişirdiği yemekler, gelecekteki kariyer planları, en çok hayalini kurduğu şeyler, en sevdiği tatil beldeleri... aslında konuşacak çok şey bulabilirsin, aklıma daha çok şeyler de geliyor ama yoruldum yaza yaza... bunlar konu başlıkları kardeş, ben kısaca başlıkları yazdım devamını sen getirirsin artık...

0|1
    0|0
    • vay anasını sayın seyırcılerrrr

• yardımcı olabildiğime sevindim, umarım güzel vakit geçirirsiniz...

• Teşekkür ederim , inş. bakalım...

Kızlar Ne Diyor 2

• geçen gün sevgilimle ilk görüşmeyi yapdık...spor giyindim kot ve üstüne askılı bluz..saçlarımı dalgalı yapdım açdım..hafifi makyaj...sonra beni arabasıyla aldı...büyük bir parka gittik..orayı ben istedim...bir bankda oturduk..genelde benden bahsettik..bana dolu soru sordu...hayatımla ilgilendi..bende ona sordum..sadece sanırım ailelerimizden bahsettik...sonra yağmur yağdı arabaya kaçdık..arabada beni öpdü...sonra bir kafeye götürdü...bişeyler yedik...hoşlandığımız konulardan bahsettik...sonra arabaya gittik...beni evet bırakdı...olay bu..ilk buluşmamız bu şekil oldu.

0|1
    0|0
  • çok konuşmam sorgu meleği gibi sorguya çekmeyi de gereksiz görüyorum,çok süslenip düğüne gider gibi de gitmeyide komik buluyorum.genel konular en standardı,hava yol,su gibi

0|1
    0|1
    • yol mu:D

bizim belediye çok şerefsz yolları yapmıyor çukurlardan geçe geçe arabayla gelirken orgazm oluyorum sana bişey kalmadı gülüm:D

• evdeki sobanın borsunun a simetriliği felan dimi yani iyisin valla

nelerden hoşlandğğı n felan sormazmısın ..

insanlar giyimleri ile karşılanır bilgileri ile uğurlanır...

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...