Sosyallik ve asosyallik arasındaki farklar nelerdir?

arkadaşlar sosyallik ve asosyallik arasındaki farklar nelerdir,evden dışarı çıkmayan gezmeyi sevmeyen bir insan asosyalmidir?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• 'a' farkı var deyip iğrençlerşmek istiyorum :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Seninkine azıcık tembellik de diyorlar :D asosyallik evden dısarı cıkmayan demek değil kimseyle konusmayandır.

0|0
    0|0
    • kimseyle konuşmamak gibi bir davranıım yok yani cahil değilim :)) ama üşengeçlik var heralde bende bide kendim için sormamıştım soruyum ama... olsun bendede var heralde biraz :) teşekkürler

• :D bir şey değil.

• evet asosyalim,hatta sosyalfobi falan geliştirdim.zorla dışarıya çıkarıyorlar beni.süleymana yazık oldu:(

0|0
    0|0
    • çok gereksiz bi kalabalık var dışarda.

• ankaraya geliyim madem çok istek var desem,süleymanla aşkımız biter:(

şurda iki adım bana gelmedin de ankaraya gittin leş lanet der:(

süleymanla kafamda aşk yaşıyorum,ararım dedim aramadım,telefon da sessizde:D

bu derece asosyalim.

• ah sülüman sülüman :(

• evet asosyaldir, sosyal olmak için insanlarla iletişim lazımdır dışarı çıkmak lazımdır:)

0|0
    0|0
  • asosyallik insanın içinde vardır

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• tembellik daha doğru olur

0|0
    0|0
  • evet asosyaldir, çünkü sosyal hayat dışarısıdır ve sosyal olmak istiyorsan sosyal hayata tabii olmalısın ki bu da ancak dışarıdaki sosyal hayat ile olur, ev hali ile olmaz..

anladın?

0|0
    0|0
    • kendim için sormadım zaten arkadaş arasında öyle bir muhabbet geçmişti merak ettim daha ayrıntıya ulaştırmak için ..

• ben çıkmıyorum evden sosyal fobi hastasıyım ama evden çıkmıyorum diye sosyal fobik olmadım,

sosyal fobik olduğum için evden çıkmıyorum

0|0
    0|0
  • Soru gayet açık cevapta belli asosyaldir :) ve hiçte iyi bişey değil.

0|0
    0|0
  • Üşengeçte denebilir

0|0
    0|0
  • ben sosyalim :)ama asosyal olmaya çalışıyorum :))

0|0
    0|0
    • BENDE TEK BAŞINA GEZMEYİ SEVEN BİRİ DEĞİLİM..SEVGİLİ YAP KENDİNE CİDDİ ONUNLA TAKIL HEP..BUL Bİ KIZ UYUMLU

• etrafımda kız yok olsa zaten düşünmediğim şey değil okul açıkken belki olabilirdi ama okulda açık değil...

Yükleniyor...