Kapat

Kickbox mu karate mi teakwondo mu?

Hem kendimi koruyabilme amaçlı hem de vücut yapmak için birine yazılcam ama erkek gibi vücudum olsun da istemiyorum. Bilgili birileri yardimci olursa sevinirim :)

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Senin için taekwondoyu öneririm. Kendim milli sporcuyum. bir bayanın olimpik spor olarak taekwondo yapmasını öneririm bayanlarda bu branşta başarı oranı çabuk elde edileibliyor.. istersen müsabakalara youtubeden izleyebilirsin.. biraz saçma gelebilir sana ama senin için yani bir bayan için güzel bir spor..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• Kick box

0|0
    0|0
  • wing chun aslında amacına daha doğrudan ulaşan bir spordur ki neredeyse tüm dövüş sporlarına karşı avantajlıdır diyebilirim. Her yerde bulamazsın. Bulsan da azcık tuzlu olabilir ama denemeni tavsiye ederim. Ama bulamazsan da bir tekvandocu olarak kesinlikle tekvandoyu öneririm. Ben siyaha kadar yaptım bıraktım şimdi başka sporlarla uğraşıyorum ama bana getirileri gerçekten çok fazla oldu gerek vücut gerek çeviklik gerekte güç olarak. Hep bir kaç sıfır öndeydim.

0|0
    1|0
  • Kick box ;)

0|0
    0|0
  • Kick box

0|0
    0|0
  • kikboks yaparsan sadece boks eldiveni ile bandaj alırsın ikisini 40-50'ye kapatman mümkün ama karate ile tekvando çok masraflı oluyor özel kıyafeti, yeleği filan

0|0
    0|0
  • kickbox u daha cok sevıyorum ben

0|0
    0|0
  • Kickbox kesinlikle.. Hepsini denemiş biri olarak söylüyorum hem daha çok yoruluyorsun hemde kısa vadede daha çabuk öğreniliyor..

0|0
    0|0
  • Kickbox

0|0
    0|0
  • Kick box

0|0
    0|0
  • bnce Kickbox nie dersen hem kol hem ayak var ve çok hareketlı ve eqlenceli :))

0|0
    0|0
  • ben hepsını tavsıye etmem parana yazık kendın calısabılıyorsan calıs derım..

0|0
    0|1
  • Kimi dövmek istiyosun eski sevgilinimi? :D

0|0
    0|1
  • teakwonda

0|0
    0|0
  • Kendini savunacaksan taekwondo :)

0|0
    0|0
  • Osmanlı Tokatı ve Allah Ne verdiyse :D

0|0
    0|0
  • hepsi güzel hangisini sevdiysen onu yap

0|0
    0|0
  • aikidooooooooo alayını alır aşağıyaaaa

0|0
    0|0
  • kız ıcın hıc bırı

0|0
    0|0
  • Tekwando

0|0
    0|0
  • Aikido ;)

0|0
    0|0
  • yağlı güreş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 spor dalındanda hoşlanmıyorum

0|0
    0|1
  • Kickbox

0|0
    0|0
  • ;))) aslinda benimde dogus sanatlarin dan bir tanesini ogrenmem lazim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...