Psikanalize ilgi duyanların özellikle yanıtlamasını isterim. Yanıtlar karakterinizle ilgili ipuçlar verebilir.

Eğer insan olmasaydınız, evinizde herhangi bir nesne olsaydınız, ne olmak isterdiniz? Yani size en çok benzeyen nesne, sizin karakterinize en uygun nesne, ne olurdu? Neden? (nedeni özellikle yazılmalı, çünkü ipuçları orda gizli olacak). Herkesin birbiriyle nedenler hakkında konuşup,tartışmasını isterim tabiki. yani bu şekilde serbest çağrışım yaparak birbirinizin karakteri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz...

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Ayna olmak isterdim.İnsanların kendileriyle yüzleşmesi hoşuma giderdi.

0|0
    0|0
  • mümkünse insan olarak kalayım, eşya olmak kulağıma pek şık gelmedi , varsın bu cevabımla karaktersiz cıkayım

0|0
    0|0
  • link

kesinlikle bu avize

hergün ev aksesuarları magazası var o kadar eşya içinden bu avizeye beş dakika bakıp

eger evim olursa böyle bir avizem olmalı diyorum

çok şık bence

0|0
    0|0
  • saç bandı olmak isteyen çorap. ayakkabı içinde olmaktansa saçların güzel kokusu arasında havanın esintisinde düğümden sonra uzayan kısımlarımın dans etmesini isterdim.

0|0
    0|0
  • sadece texas bayragıyla kendımı ozdeslestırdım

0|0
    1|0
  • kalem olmak isterdim ben kurşun kalem boya kalemi tükenmez dolma molma hiç fark etmez insanların ne yazdıklarını görmek hoşuma giderdi...

0|0
    0|1
    • insanların düşüncelerini okumaktan, ne düşündüklerinden veya ne bileyim ne hissettiklerini neden bilmek istiyorsun. yani kendinle ilgilenmekten çok neden başkalarıyla ilgileniyorsun?

• Üzgünüm ama kalemlerin gözleri yok.

• ciddimisin ya ben var sanıodum üzülüdm şimdi :s

Erkekler Ne Diyor 6

• bıçak olurdumm

0|0
    0|0
  • evin kapısı olmak isterdim, o eve herkes girmesin sadece benim izin verdiklerim...

0|0
    0|0
    • he heh sen o zaman arkadaş seçimi konusunda biraz seçicisin galiba, herkese güvenemiyosun, zor seçiyosun az ama öz arkadaşın var, biraz da insanlara karşı güvensizlik var gibime geliyo, tabi bunlar şimdilik bi tahmin.

• :) belki de haklısınız. ama 2. bi seçim şansım olsaydı da ayna derdim mutemelen.. bunu da yorumlarsanız sevinirim:)

• hııımm. aslında amacım herkesin bu bölüme aktif katılımıyla daha güzel şeylerin ortaya çıkmasıydı. ben yine yanıtlarım ama umarım bir başkasıda bu sohbete dahil olur. o zaman daha da güzel olacak bak görücen:D

• bu işler

kaf bozar...ben almayayım...alanada mani olmayayım...kskli olarak tospağa olmayı hiiiç düşünmedim...

0|0
    0|0
  • Kendi fotoğrafım.

0|0
    0|0
  • hiç bi nesne bana benzemiyorsa ?

0|0
    0|0
    • muhakkak benziyodur, iyi düşün en saçma nesne bile olabilir. utanabileceğin bi nesneyi bile söleyebilirsin.

• bulamadımki dusunuyorum dusunuyorum bilgisayar mı desem nese bilgisayar diyek olur dimi tam olarak benziyor diyemeyiz ama en yakını bu digerleri hiç benzemiyor

• bilgisayar çok karışık bi şey. ben yorum yapıcam ama başkalarınn da sohbete dahil olmasını istiyorum, umarım sesimiii duyannn olurrrr:D:D

• cep telefonu...hem çok yararlı olurdum hemde tüm gizleri taşırdım...:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...