Spor gobek popo vs?

iyi aksamlar millet aranizda duzenli spor yapanlar vardir muhakkak bilirler haftanin 4günü spor (3gün salonda +1gun evde) yapiyorum simdi benim sorunum mini dansöz göbeğimin olmasi ora erisin derken istemedim yerlerden gitti hep salonda 200mekik cekiyorum (100ters,100düz), ustune pilates yapiyorum amacım sıkılasmak ve düz karin birde bu squat denen seyide haftada 4kere 100kere yapiyorum sopali dumble li düz falan ama bir boka yaramio gibi hala ayni popo 60gun oldu 2hafta gidemedim vizeler grip derken onun disinda hep duzenli gittim tam olarak ne zaman sıkılasirim? birde kolumun ustu halterden sisti iyi oldu ama alt hala sarkik aslinda alt kolda calisiom ama onerisi olanvarmi onun icinde?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Beslenmene dikkat et, kardiyo yap.

0|0
    0|0
    • abi kardio her yerden verdirtmiomu?

• acı yoksa kazançta yok diyeceğim çok klişe olacak.

• haklisin pilates baya iyi ya nefret ediom. hep agrim oluo ama inceltio inceldim azcik

• beslenmene dikkat etmelisin.

0|0
    0|0
  • Sadece sporla yapmakla bitmiyor. Spor bu işin %20 lik kısmı. %80 lik kısmı düzgün beslenme ve düzenli uyuma. Bunlar olmazsa istedigin sonucu alamazsin. Kolda dedigin bölgenin adı triceps tir. Triceps ler için egzersizler var onları yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • tesekkurler meslegim geregi duzgun uyuyamiom malesef :/ beslenme idare eder

• Programını öğrenmem Lazım ve diyet Programını.

0|0
    0|0
  • Spor kısa vadede pek değiştirmez uzun vadede olunca etkisini gösterir sıkı vucudun % 30 u spor % 70 beslenmedir protein ağırlıklı besleneceksin ayrıca şeker ve yağlı yiyeceklerden uzak durmalısın

0|0
    0|0
    • beslenme sıkıntı bnde ya okul yuzunden yiyemiom hersey okul yuzunden nefret ediom. okuldan -,-

• Rica ederim ama biraz da düzenli olmasına gayret et

• Ağırlık çok çalışma bence basen erimesi için düz koşu yap biraz.

0|0
    0|0
    • basende erirse cocuk bedeni gibi olurum ya sanki ince uzun bacaklar minicik belim ve ayvamsi gobegim var zaten. d

• evet ya zor vala durum benim ne diyim. d

• Aynen öyle benimde bu son gidişim olucak gibi :)

• Alt hala sarkıksa omuz çalış

0|0
    0|0
    • abi hocalarda bir b*k bilmio egitmen ama got gobek bnden buyuk anlamadim gitti 1hareker var meshur 2kg lik dumble i tutup dirsek kirip geriye dogru goturup getiriom diger elimle destek alarak baska neler var?

• Spor salonu tercihin yanlış o zaman dostum

• abi erkek arkadasimin gitti yerde ayniymis yani aylikta 100 200lira veremem var oyle ozel salonlar az da verir personal trainer tutardim para bol olsa. d

• Koşacaksin

0|0
    0|0
    • astimim var yuruyebiliom:/

• bak iste sinavi beceremiom erkek arkadasim tutuom seni kalk dedi onu bile yapadim :D cokzor o ya nasil yapionuz. d

• belim 65cm di 63fln oldu galiba

• besinlerin nedir düzenli mi... her şey çok önemlidir sporda azmin kadar uyuma düzenin beslenmen

0|0
    0|0
    • sabah aksam duzenli ogleni gecistiriom okulum ozel yemek parasini hayal edin. d

• yok bekar evindeyim apartman. köpek için keşke müstakil evim olsa iyi olurdu tek sorunumuz da o ama o sıkılınca beni dışarı çıkarıyo ben sıkılınca da onu :D

• ne guzel:) severim bnde kopekleri yazin yazlikta beslioz

• beslenmede sorun var o zaman

0|0
    0|0
    • oglen yiyemiom ki okul yuzunden

• olsun sen yinede dediğimi yap kaliteli karbonhidrat tüket, protein ağırlıklı beslen egzersizleri aksatma, spor salonu dışında yaptığın egzersizleri (mekik) sabah aç karnına yap daha etkili olur

• a onu bilmiodum sagol:)

• az bira iç az spor yapıyom diye de hava atma git adam gibi mekik çek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaptığın sporları belki yanlış yapıyorsundur olabilir mi? 60 günde o squat'ın nasıl faydası olamaz. Bende yapıyorum 200 mekik, günden güne artirarak squat, koşu-yürüyüş, bölgesel egzersizler. Squat tam 15 günde yaradı. Belim inceldi göbeğim dümdüz oldu. Bacaklar ve kalça desen o biçim.

ya da belkide hocalarinda sorun var bunu düşündün mü? Birak fitnessi evde yap. Ben evde koşuyorum yürüyorum. Mekik çekiyorum ve squatimi dambillarla yapıyorum. Haftanın 4 günü de fazla. 3 gün yap dinlen, 3 gün yap dinlen böyle yap programini... Sıkılaşmak için acele acele hareketler yapma herşeye yavaş yavaş başla... beslenmene dikkat et.

0|0
    0|0
  • 2 ayda çok bişey değismesini bekleme anca biraz vücudun sikilasir o kadar. bir 6 ay sonra çok faydasını gorursun vücudunda..

0|0
    0|0
  • bir 6 ay civarı bekle anca görürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...