Bu fenerbahçe ne zaman hakem hatası olmadan galip gelecek merak ediyorum?

her maç ya hakem hataları ya da penaltıyla kazanıyorlar ama bugün hak verdim iyi oynadılar sivas yenemezdi ama hakem hatası olmadan kazanırlar mı merak konusu ne dersiniz?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• gizliden yazarsınız anca

0|1
    0|0
    • gizli olmakla alakası yok ben İstanbul takımı tutmuyorum

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Kaç metre ofsayti görmeyen adama hakem diyorlar bu ülkede

0|0
    0|0
    • görmüyor mu görmemezlikten mi geliyor acaba

• Her maç lehlerine hakem hatası oluyor hemde direk skoru etkileyen ne zaman kazanıcaklar bende bilmiyorum.

0|0
    1|0
  • 4 tane gol biri ni cikar 3 tane gol bir maci kazanmak icin yeter
    Ayrica 8 9 tane net gol posizyonu var daha ne olsun hakem hatalri macin onune geciyor inan senden daha cok isterdim o ofsaytin verilmesini

1|0
    0|0
    • ama bunu bilemezsin maç 0.0 gidiyordu oyun değişebilir o pozisyonun gol olması sivasın moralini bozdu

• Sivasin morali bozulsa nolur bozlmasa nolur dostum. Son 4-5 senedeki maclara bak. Sivasa her zaman ya 4 ya 5 atıyoruz. Şansımız tutuyor. Zaten attıkları golü biz ikram ettik :)

• doğru bugün sabaha kadar oynansa fener galip gelirdi

• Biz alıştık artık sayın gizlicim sende alışmalısın.

0|0
    0|0
    • anadolu takımları ligden çekilsin o zaman

• Bu lig adil olmadiki beşiktaşta gökhan töre resmen dirsek atti adama poaizyonu devam ettirdi

• Hep besiktas kazaniyo hakemlerden. zaten yine kazanacktk. Verilen penaltı kadar da verilmeyen penalti var

0|0
    0|0
    • hakem hatası olmayan maç yok zaten ama fenerbahçe bu hatalardan çok faydalanıyor

• şampiyon fenerbahçe

0|1
    0|0
    • bak sana tarafsız soru soruyorum
      fenerbahçenin futbolundan memnun musun

• futbolda hata olmadan zaten gol olmaz

• onu sormuyorum zaten futbolu güzel değil fenerbahçenin oynayarak kazanmıyor iyi futbol yok

• aziz yıldırım gidince

0|0
    0|0
  • Hedef 1 milyon penaltı

0|0
    1|0
    • çoğu maç penaltı zaten ama olanda var olmayanda var şimdi hak yememek lazım

Yükleniyor...