Ofsaytı bilen kız var mı :) ?

Futbolla alakalı kızlar nerede acaba burada var mı?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Atak sırasında top ayaktan çıktığı anda takım arkadaşının kaleye en yakın oyuncu olma durumu. Topa hamle yapmazsa pasif ofsayt oyuna etkisi yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Biz ofsayt'tan gol atsak şike şike bagirirlar m. k.

0|0
    0|0
  • biliyoz evde izliyen bir sürü kardes olunca

0|0
    0|0
  • biliyorum.

0|0
    0|0
  • bizim burak yılmaz sayesinde bilmeyen kız kalmadı ama son 3 maçta ofsayta düşmüyor şükür ofsayt demek rakip ceza sahasındayken en az 3 futbolcu sanırım aynı hizadayken öne çıkan bir futbolcunun hizanın önünde olmasıdır

0|0
    0|0
    • Ahahaha :) rakip sahasinda tek basina kalsan da ofsayt yani top ayaktan ciksin ve topa hamle yapacak futbolcu kaleciyle karsi karsiyaysa olur

• artık yalanlarınla beni kandıramazsın daha fazla sürdürmenin anlamı yok sensiz öleciğimi bilsemde dönmiyiciğim ühüüüüüü :)))

• Hani evlenecektik 15 cocugumuz olacakti kucucuk kulubede yasicaktik :'( bu kdr basit olamaz lutfen dusun 10 yil sure vereyim dusun ama gitmeeeehghhhhgg

• Burdaaa :D

0|0
    0|0
    • ofsayt nedir anlatsana :)

• Ne gıcıksın yaa, böyle beddua mı olur:D fenevliyle işim olmaz, baştan evlenmem :D

• Hi hi buyuk konus sen konus :)

• Bilmeyen kiz var mi artik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Biliyorum deyipte bilmeyen çok

1|0
    0|0
  • Bilmeyen kız tabiki daha çok ama bilende var.

0|0
    0|0
  • Tabiki var

0|0
    0|0
  • Ofsaytı bilen kızdan korkacaksın..

O kız, aslında şarjınızın bitmediğini de bilen kızdır asf

1|0
    0|0
  • bilmeyenler için örneklendireyim. mesela kızlar şimdi babanız akşam dışarı çıkmanıza izin verdi, bu gol oluyor. ama kardeşin de seninle gelecek dediği zaman ofsayt oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...