Vücut yağ oranı düşünce ne olur?

Vücut yağ oranı düşünce kaslar belirginleşirmu omuz, göğüs , sırt ve yağsız bir vücuttamı yoksa yaģlı bir vücuttamı gelişim fazla olur

Yağ oranı ne kadar sürede düsér atıyorum yüzde 20 den 15 e?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yağ oranı düştükçe vücut yağlardan enerji sağlanmasını azaltmaya başlar. Bir bakıma onları koruma altına alır ve harcamamak için direnir. Kilo vermeye çalışan insanların şikayetçi oldukları artık kilo veremiyorum, yağlar artık ete dönüşmüş ondan dolayı eritemiyorum gibi bilinçsiz cümlelere sebep olan durumda budur.
    Yağ yakımı duraksadığı zaman yapılması gereken kalori alımını düşürmeden günlük kalori harcamasını arrtırmaktır. Bunu da kardiyo süresini, şiddetini ya da sıklığını arttırarak yapabilirsin

0|0
    0|0
    • Yağ oranı düşünce kaslar belirginleşirmi peki

• dıyetısyenım bana , bendekı 20 olan yag oranını dahada fazla dusurursem hastalıklı bır doneme gırecegımı soyledı. yanı takıntılı bır kısılık olursun 20 ıyı dedı. onlarda yanı dıyetısyenlerde %20-23 orandakı yagı normal goruyor.

• Diyetisyenler zaten, fitness, bb ağırlıklı sporlara her zaman tam tersi Şeyler Söylüyorlar, onlara pek bizler dinlemeyiz bizim gibi sporcular. protein tozuna Zararlı diyen insanlardan ne beklenebilir? %20 yağ ORANI çok fazla bence eğer sporla uğraşıyorsanız.

Kızlar Ne Diyor 1

• hayır vucut guclenmez... yanı spora ve dıyete baglı. benım yag oranım 33lerden 20 ye dustu dıyet ve yuruyusle 6 ayda oldu. sımdı pılatesle kaslarımı guclendırmek ıcın cabalıyorum.

0|0
    0|0
    • Peki kasların belirginlestimi hiç yağ oranın azalınca vücut hatların diyelim

• Günde kaç kalori harcıyodun sporla

• owww zor soru... sadece yuruyus parkurunda (470m.) 9 tur 45-60 dk arasında haftada 3 gun yuruyordum. bu 6-7 ay surdu. sımdı son 1 aydırda pılates var hayatımda... henuz bır belırgınlık yok farkına varılan, ama kaslarım daha az agrımaya ve yapamadıgım hareketlerı yapmaya basladı.

Erkekler Ne Diyor 1

• yağsız vucütta, kaslar direk belli olur

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim aradığım cevap buydu peki sağlam bir diyet ve cardiyo antremanıyla yüzde 20 den 10 ne kadar sürede düser?

• pek emin değilim ynlış yönlendirmiyim kardeşim senide.

• Karın kası üzerinden düşnürsek yağ oranı düşk olmalı ve baktığımızda hiç yağ oranı yüksek olan fitness bb ci görmedim

Yükleniyor...