Bacaklarimi inceltmek icin?

Arkadaslar merhaba. Ben kilomu azaltmadan bacaklarimi inceltmek istiyorum. Vucudum orantili degil ust kismim cok zayif ama bacaklarim kalin ozellikle ust bacagim ve sıkı degil. Benim amacim kilo vermeden bacaklarimi sikilastirip mumkun oldugunca inceltmek cunku ince bacak istiyorum :( spor salonu uyeligim var eger bisiklet kosu bandi vs illa lazimsa oraya devam edecegim ama baska bir sey de oneren var mi? Lutfen bu konuda tecrube ve bilgi sahibi olanlar yazsin

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• olanağınız varsa bol bol yüz. uzun süreli yürüyüşler yap. ama yürüyüşleri yaparken ağırlığınızı topuk kısmına ver. ayağınızda balls of feet denilen bir kısım var. tam ayak parmaklarının ayağınla birleştiği nokta. (cümle dandik oldu ama sen anladın) işte o noktaya baskı uygulamadan yürü. ayaklarını yere yaslanarak değil topuktan başlayarak dümdüz bas. zaten böyle yürürsen iç bacaklarınızda ve popunuzda etkisini hissedeceksin. ıyi bir yürüyüş/koşu ayakkabın olsun. koşabiliyorsan koş. ama yavaş ve uzun uzun koş. kısa mesafe koşucularının alt bacakları kalın ve kaslı olur, uzun mesafe koşucularının ise ince ve kaslı. bu yüzden 40 dakikadan fazla koşabiliyorsan koş yoksa yürüyüşle devam et.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• squat

0|0
    0|0
  • bisikletin pek bir yararı olmaz, squat yapmalısın.. ayrıca uzun süreli koşular da çok faydalı olacaktır.. cardio programlarına gir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...