Bisiklet yapan varsa yorumlarınız lütfen.

bir aydir bisiklette basladim, yaptimda sirtim cok terliyor, ve kuru kemik oldu! iskeletlerim gozukuyor! sanki biricik sirtim zayifliyor! bacaklarim kaslandi birden. gobekten de zayiflamak mumkunmu acaba? bazilari evet bazilari da mumkun degil diyor. benim gibi bisiklet kulanan varsa yorum yapsin lutfen

Güncellemeler:
ha birde agirlik kaldiriyorum

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Orta veya yüksek tempoda spor yaptığında heryerinden yağ yakarsın. Bacak hareketi yaptığında bacaklardan yakar diye bişey yok. :) Yani evet göbektende zayıflarsın. Ama sıkılaşmak var bide. Onun içinde hergün düzenli olarak karın hareketleri yaparsan çok daha kısa sürede hem zayıflar hemde daha ince bi bele sahip olursun.

0|0
    0|0
    • bisiklet yaptiktan sonra yorgun dusuyorum ve mekik çekmeye eriniyorum :s ama esneme harekletleri mutlaka yaparim

• spor yaparak.yani mekik yaparak,ağırlık çalısarak kilo al.o zaman karında yağ birikemeden kilo almış olursun..karın kası çalısarak kilo al anlayacağın.

• Ben baya zayıftım kemiklerim gözüküyodu. o yüzden biraz yağlanayım dedim oda direk göbek yaptı. Dediğin gibi şuan kasla kilo alıyorum. + kilo aldırıcı kullanıyorum. Oda kasla almamı sağlıyor zaten.

Erkekler Ne Diyor 8

• devam et bacaklarının kaslanması iyi..sütün gibi bacakalrın olur..hamur gibi kürdan gibi bacaklar iyi değil...sert sıkı olmalı biraz bacaklar..güzel bacak için bisiklet süper..kaslandı diye korkma...göbeğin erimesi için kardiyo çalış...yediklerine dikkat et yağ değilde protein ağırlıklı beslen yeşil çay iç...genel zayıflama göbeği etkiler...sadece göbeği eritme diye bişey yok bence...

0|0
    0|0
  • göbek olmaz:D

0|0
    0|0
  • Bisiklet karın kaslarını çok etkilemez. Karın kasları için yarım şınav pozisyonunda 30 şınav çekersen her gün bisikletten sonra 1 ay içinde canavara döner karın kasların :)

0|0
    0|0
    • sinav nasil bisey?

• Ua ben yanlış söyledim :D Yarım mekik karıştırmışım hehe :D Kusura bakma. link

• önemli degil :) tesekurler yardim için

• 3 aydır günlük 10 dk olarak kullanıyorum bacak kasından başka birşey yapmadı.Göbek eritmek istiyorsan ip atla,koşu yap ve mekik çek :)

0|0
    0|0
    • bisiklet yaparken göbek kaslarini s*kiyorum ve çok terliyor

• ben daha çok zayiflamak daha çok kalori harcamak için yapiyorm

• Hm ama çok zayıflama bence piyasada iskeletor çok zaten

• devam et

0|0
    0|0
  • Bisikleti ayakta kullanmalısın.

0|0
    0|0
  • zayıflatmıyor bisiklet bence.