Dün akşamki milli maçı nasıl buldunuz?

Nasıl buldunuz. Oyuncu performanslarını, hakemi, karşı takımı, kaleciyi.

Golculer defans nasıldı

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Hollanda maçı öncesi en ciddi! sınavımız buysa, vay halimize! Abdullah Hoca’nın bu maça daha fazla önem vermesini beklerdim. Öncelikle, kaleyi Mert’e teslim etmesine şaşırdım. Milli takım bir önceki maçta hata yapan oyuncuya moral verme yeri midir? Turnede olsak, 3-5 maç daha yapsak anlarım; ama Mert’i motive edeceğiz derken, asıl formayı hak eden Tolga’nın moralini ne yapacağız peki? Her kaleci hata yapabilir, ama Tolga ile başlayıp, son 15-20 dakika Mert’i almak daha iyi olmaz mıydı? Kenarda asli görevi sol bek olan Hasan Ali beklerken, bu zamana kadar o mevkide hiç katkı sağlayamamış Caner’i oynatmak niye? Kadro açıklandığında Umut-Burak ikilisinin önde oynayacağını düşünürken, Umut’u sağda görevlendirmek niçin? Allah sonumu hayır etsin!

0|0
    0|0
    • deneme tahtası gibi kazanmak için dğeilde kimler nerelerde oynayabilir havaso vardı

• El vardı görmedi.

Emreyi resmen tutup savurdu (zoraki sarı verdi)

Fauller foraydı ya, ardayı sakatladı,

• zor be dostuum

Erkekler Ne Diyor 18

• berbat bir milli takımımız var

0|0
    0|0
  • Artık spor soruları bile gizli. üstelik milli mac. ne garip

kötü mactı. takım kötü

0|0
    0|0
  • berbat

0|0
    0|0
  • karşı takımı beğendim sadece

0|0
    0|0
  • BİR BEŞİKTAŞLI OLARAK ABDULLAH AVCIYI ZATEN SEVMEZDİM , ŞİMDİ İYİCE KIL OLDUM , İSTANBULDA OYNANACAK İLK MAÇTA ( YERE YATSANA , YERE YATSANA ABDULLAH AVCI , YERE YATSANA) DİYE BAĞIRMAYA GİDİCEZ...

0|0
    0|0
  • Hazırlık maçını gerektiği gibi değerlendirdi Avcı

0|0
    0|0
  • geneline bakarsak abdullah hoca iyi bir kadro oluşturmuş fakat kaleci seçimi yanlış tolga veya sinanı koyabilirdi kaleye

0|0
    0|0
  • Yılmaz Vural varken Abdullah Avcıyı ondan üstün biri olarak görüp teknik direktör yaparsan böyle olması normal ama teknik direktörde de fazla suç bulmuyorum oyuncular ruhsuz ruhsuz bir futbol içerisindeydi.

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: kaleci göze çok battı.

o, 15 güvenliği çalımlayan taraftar maçın yıldızı oldu. gerçi övünülecek bi tarafı yokta işte neyse.

0|0
    0|0
  • dün akşam milli maç mı vardı :))hiç işim olmaz futbolla

0|0
    0|0
  • iyi oyuncu eşşek kaleci hriç onun yüzünden yenildik bireysel hata

0|0
    0|0
  • Çok kötüydü

0|0
    0|0
  • süperdi takım nihayetınde hazırlık macı

0|0
    0|0
    • 2,yarı süperdi. Nuri şahin iyiydi. Karşı tarafın faulleri acaipti

• Sormak adına sorulmuş bir soru :/ Ayrıca hazırlık maçından birşey ummamak gerekir.

0|0
    0|1
    • Sende cevap vermek adına cevap vermişsin.

• aman allahım akşam bir milliolayım dedim herkes duymuşmu ya

0|0
    0|1
  • bizim milli takımın iyi olabilmesi için.türk oyuncuların sürekli oynaması lazım..yabancı kontenjanı sınırlandırılmalı

0|0
    0|0
  • :Kaleci g*tüm gibiydi. Avcının bu tercihini çok kınadım onun haricinde iyiydi bence.

0|0
    0|0
  • çok güzel maç oldu bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aman yarabbi nasıl bişeyidi o ya 5 dakika da daha gözümüzü ovalamadan 2 gol

0|0
    0|0
Yükleniyor...