Acaba benı sevıyor mu?

ona bı kac aydan berı asıgım defalarca yolda karsılastık bna gulumsedı bnde ona tabıı kıı...dun cok tuhaf bısey oldu bu kısının msn ını aldım ve msnde saatlerce konustuk bna sey dedı senden cok etkılendım bulusalım falan dedı dha ılk gunden neyse...bu kısı tv tamırcısı ıste ...aksamda servısten donerken bna uyuma dedı senı goreyım eve ole gıdeyım dedı yaa zaten aksamları bazen yuruyuse gıttıgımızde bnde orda olurum umuduyla bnı hep beklıyormus ona senın ıcın onemlı mıyım dedıgımde ıse tabıı kıı sen benım ıcın bı tanesın dedı sızce bnı sevıyor mu))

Güncellemeler:
ona guvenmelı mıyım sızce ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• BUNU ANLAMAN İÇİN ONUNLA YÜZ YÜZE KONUŞMALISIN , EĞER SENİNLE KONUŞURKEN SESİ , TİTRİYOR VE KELİMELERİNİ SEÇİYORSA SENİ SEVİYORDUR , TABİ EL HAREKETLERİNE DE DİKKAT ETMELİSİN , ELİNİ TUTTUĞUNDA ELİ TERLİYORSA SENİ SEVİYORDUR...

1|0
    0|0
    • sey ddı dun ılk defa bırınden bu kadar ck-ok etkılendım normalde bn cok utangacım dedı

• BENCE KIZLARIN YAPISINA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR , BU ARADA SEN UFAK OLMASINDAN MI ŞİKAYETÇİSİN BÜYÜK OLMASINDAN MI EĞER BOYUN KISAYSA KÜÇÜK OLMASININ MAHSURU YOK BOYUN UZUN İSE KÜÇÜK GÖĞÜS HİÇ GÜZEL DURMAZ...

0|0
    1|0
    • ne dedıgını anlamadım

• BUNU ANLAMAN İÇİN ONUNLA YÜZ YÜZE KONUŞMALISIN , EĞER SENİNLE KONUŞURKEN SESİ , TİTRİYOR VE KELİMELERİNİ SEÇİYORSA SENİ SEVİYORDUR , TABİ EL HAREKETLERİNE DE DİKKAT ETMELİSİN , ELİNİ TUTTUĞUNDA ELİ TERLİYORSA SENİ SEVİYORDUR...

• sana bu konu hakkındaki düşüncemi soylemiştim canım :)

1|0
    0|0
  • İcini acsak yine bilemeyiz adamın gercek düşüncelerini

1|0
    0|0
  • seni çok seviyor kesinlikle

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• en iyisi bulusun oturun konusun konusmasından hareketlerınden senı sevıp sevmedıgını öğrenırsın nette anlasılmıyo her ne kadar soylemıs olsada yuzune karsıda soylesın..

1|0
    0|0
  • cok erken olmamış mı ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...