Yine Fenerbahçe yine Hakem Skandalı Ne düşünüyorsunuz!?

Fenerbahçe maçlarında hakemler maça damga vurmaya devam ediyor Bekir'in net ofsaytta olduğu pozisyon gol sayıldı. Fenerbahçe daha ne zamana kadar iteklenmeye devam edecek?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bir haftada hakem Fener maçında ve lehine skora direk etki edicek hata yapmasın bir hafta çok birşey değil yani iyi niyetli olim diyorum tesadüftür diyorum geçen hafta bizim yediğimiz gol ortada hakem zorla attırdı fenerin kaç maçtır bulduğu penaltılar attığı goller ortada ben anlamadım bu işi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yürüyün gidin len y. v. ş. l. k. r !!! cirkeflikte üstünüze yok !!!

1|0
    0|2
    • bu golde cekemeyen herkese gelsin :))))

• Fenerbahçenin Beşiktaşin yarısı kadar hakki yense sokaklara dökülmüştünüz şimdi. Kusura bakma ama ben Fenerbahçenin hakkinin yenildiğini göremiyorum her hafta nerdeyse Fenerbahçeye çalışıyor hakemler bu kadarda olmaz ayiptir. Senelerden beri Fenerbahçe ve Galatasaray bu ligde itekleniyor Sizle oynadugimiz derbide Emre Bilice küfür ediyor kart görmüyor. Aynisini bizim Töre yapıyor kırmızı kart resmen çifte standart bu.

• haklisin hakemler korkuyo biraz fenerbahceyle cincondan :))) hepsi federasyonun sucu.. ama bu sene sizi sampiyon yapacaklar.. danisikli dövüş arkadaşım bu isler..

• Bu tüpcü gitmeden, hakemler de düzelmicek. Hepsi fenevin üstüne oynuyorlar.

0|2
    2|0
    • Fener ya da Galatasaray ikiside ayni keşke bu laflarinizi Burak kendini yere attığı zamanda söyleyebilseniz

• 4 golümüzde çok güzeldi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Maçın hakemini gördüm ve dedim sikeyle alırlar
    Oylese oldu
    Sivasta sorunlu abi 13 te at 14 te ye

0|1
    1|0
  • hep burakmı atacak birde bekir atsın

0|0
    0|1