Erkekleri çekici, seksi yapan giysiler, kıyafetler neler? Bir erkek ne giyerse çekici olur?

Erkekleri seksi ya da çekici gösteren kıyafetler giysiler neler sizce?

Ne giyse, ne taksa, ne yakıştırsa kendine, içiniz gider, oracıkta bayılıverirsiniz? :)

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• En önemlisi taşıyabilmek bence

Yerine , zamanına ve dozuna göre giyinmeli, Yani kendine yakışan kadar bu husularda önemli.

Erkekleri sexi gösteren kıyafet benim için yök sanki. şöyle düşünüyorum da. Benim erkek arkadaşlarımın gardrobunda belki 100 tane siyah tişört olurdu .

Ama erkeği çekici kılan kokusu ve aksesuarları olabilir.

yani temiz ve iyi kokması ve aksesuarı da kolyesi belki arabası olabilir. : ) çok mu açık konuştum

En iyi marka giyinebilirsiniz ama içinde duruşu olmayan erkek asla çekici olamaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bir kere güzel çalışılmış bir vücudu varsa giydiği çekici gelir. böyle adam bir tane spor atlet geçirse üstüne yeter.altına da ister kot giysin ister şort ne farkeder;)

0|1
    0|0
  • Ne giyse de içim gitmez o kadar da abartmamak lazım.Ama üzerine kitap gibi oturan iyi kesimli bir kot pantolon.Üzerine ne dar ne bol ama vücut hatlarını ortaya çıkaracak canlı renkli bir tişört.Saçlar da jöleyle şekillendirilmiş olursa (Engin Altan Düzyatan'ınki gibi) bir model olabilir o zaman karşımdaki erkek görüntüsüyle çekici gelebilir bana.

0|0
    0|0
  • kot pantalon üstüne gömlek çok iyi ;) :)

0|0
    0|0
  • kot pantolon beyaz bir gömlek ve üzerine ceket süper;)

0|0
    0|0
  • yerine göre giyinmeli bence spor tercihim bazıları klasik tarzlarıda üzerinde taşıyabiliyor bence en güzeli kendini en güzel ve rahat hissetigin elbiseleri giymek en mantıklısı erkeklere tavsiyem çekici olmak istiyorsanız bakımlı olun yeter..:D

0|0
    0|0
  • düz renk özellikle açık mavi gömlek üstüne spor ceket giyen erkeğe öl tap bit . :)

0|1
    0|0
  • Yanık ten, civciv sarısı tek parça bir giysi, şort veya tişört gibi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence en seksi aksesuar cüzdan.

-Bu cevap genellemeler üzerine kurulmuş olup, yazarın kişisel görüşünü yansıtmamaktadır.-

0|1
    0|0
Yükleniyor...