En yakın arkadaşım telefonumdan gizlice hoşlandığım çocuğun numarasını almış. Sizce ne yapmaya çalışıyor?

En yakın arkadaşım telefonumdan gizlice hoşlandığım çocuğun numarasını almış ve çocuğun dediğine göre bütün gece mesajlaşmışlar :D (ne konuştuklarını bilmiyorum) ama bana arkadaşım sadece sabah konuştuklarını söyledi.sizce bana neden yalan söyledi ve neden numarasını gizlice aldı? kavga ettik konuşmuyoruz barışmalı mıyım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben bunu kız arkadaşıma yapmıştım. hiç bişey diyemedi. daha sonra da alkollüyken yanına gidip abuk subuk konuştuydum. gözüm hiç tutmadıydı keratayı. arkadaşım da ofladı pufladı ama kabullendi. ama sonra ilk hoşlandığım kızda pahalıya patladı bu girişim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• belkide gaydır :D

0|0
    0|0
    • kız kendısı :D

• detay eksik ben napım :D kız beğenmiştir senin çocuğu bir sohbet etmişlerdir yani bunda bir problem yok bence :)

• sorun o degıl zaten konusabılırler ama neden benden ıstemedı numarayı ve yalan soyledı buna takılıyorum ben :/

• :) cocuk onundur artık

0|0
    0|0
  • aynı çocuktan hoşlanıyorsunuz

0|0
    0|0
    • sanmıyorum :D

• onu cozmeye calısıyorum bende :S sevgılısı vardı yenı ayrıldı ondan mı dıyorum :D

• olabilir :)

• sakın barışma onunla bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ve gülüyor musun hala? Seninkine ortakçı çıkmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...