Sevgiliniz olduğu halde eski sevgilinizi düşünür müsünüz?

Onunla gizli irtibat içindemisiniz? Olmayacağını bile bile bir türlü kopadığınız var mı? Onunla konusurken ne hissedersiniz? Şimdi ki sevgilinize haksızlık ettiğinizi düşünür müsünüz?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• ee arada onu hatırlatan şeyler duyduğumda bi geliyoo gözümün önünee ... bikaç saniye daha çalılyor hayatımdan ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hayır tabi kide ben eski sevgilimi unutamamışsam başka biriyle beraber olcak kadar i*ne biri değilim.böylece hem kendime hem de beraber olduğum kişiye haksızlık etmiş olurum...

0|0
    0|0
  • valla eski sevgilim 3-4 haftadır mesaj atıyor, beni unutamadığını söylüyor. bende arada karşılık atıp arada cevap vermiyorum. karşılık attığımda hep kendimi garip hissederim

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • düşünürüm ama işim bitene kadar:)

0|0
    0|0
  • Eskiyen herşeyi unutuyorum aklımda kalsa hatırlarım heralde

0|0
    0|0
  • Beyin bu herşeyi düşünebilir , kuralları yok

0|0
    0|0
  • hayır düşünmem unutmuşum ki yeni birisiyleyimdir çünkü

0|0
    0|0
  • hayır düşünmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• eski sevgililerimle gorusmek huyum degildir, sadece birisiyle gorusuyodum arkadas olarak onda da brsey hissetmiyordum. eski sevgilim aklimdayken baskasiyla sevgili oldugumda ona fazla umut vermem ama eskiyi unutmak icin cabalarim. ha olmuyorsa da yol yakinken ayrilrm tabi.

0|0
    0|0
  • Özel olarak düşünmem fakat herhangi birşey onu hatırlatabiliyor bir an içinde olsa. Yinede haksızlık ettiğimi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • aklında bırı varsa zaten bırı ıle cıkma derım bu karsındakıne yapabiliceğin en büyük kötülük olr yada acık acık sole ben unutamadım ama deneyelım unutturablırsın de tamam derse sorun olmaz ama haksızlık edersın bnce

0|0
    0|0
    • Cok büyük konuşmamak gerek :) hayat şartları insanlara "ben yapmam" dediği şeyleri yaptırıyor

• valla benm aklımda biri varsa acık acık soylerım unutamadım unutturacaksan tamam derım emın ol :)

• sevgilin olduğu halde eski sevgilini düşünüyosan bi problem vardır bence..

0|0
    0|0
  • Hiç yaşamadım bunu, yaşayabilirim bir gün.

0|0
    0|0
  • sevgilim oldugu halde jesus askimdan kopamiyorum (L)

0|0
    0|1
  • gecen gün arkadasla selam yollamıs bayramda geliyormus faln.. umrum bile dğil haspam...

0|0
    0|0
Yükleniyor...