Bir yardım eder misiniz eeey sporcularrrr!?

ya arkadaşlarım lütfen bir aydınlatıverin beni. şimdi ben yiğenimin dediğine göre yüzüyormuşum ama böyle acele acele. o da boyum kadar havuzda. bir yerden diğer uca filan gidiyorum sıkıntı yok ama beni 1 80 lik havuza atamazsınız duramam da içinde zaten. bu nasıl yüzme beni bir aydınlatıverin ben biliyo muyum bilmiyo muyum yüzmeyi şimdi buna göre? çok sevincem cevaplarınıza

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• yükseklik önemli değil suda batmadan yüzebiliyorsan yüzüyorsun ama derin yerlere girmekten korkuyorsun korkunu yenip derin havuzlarda antreman yapman gerekiyo tabi birde havuzda yüzen herkez denizde yüzemeyebilir dalgaya uyum sağlayıp yüzebilme olayı çok farklı

0|0
    0|0
    • çok çok teşekkür ederim bende ingilizce çğretmeniyim sizin de yardıma ihtiyacınız olursa bende yardımcı olurum çok çok sağolun bu çok iyi oldu benim için:)

• olur peki ben size özelden face adresimi yazayım ordan sorun sorunuzu ben buralarda olmam :)

• peki olabilir

Erkekler Ne Diyor 5

• Korkuyorsun demek ki özgüven kazanmalısın ve yüzme biliyorsun ama yavaş yavaş kollarını çırp

0|0
    0|0
  • sen bı cık dısarı ben ordamıyım :D

0|0
    0|0
  • Bilmiosun

0|0
    0|0
  • Boyunu geçen yerde yüzemiyorsn tam olark bilmiyorsn demektr

0|1
    0|0
    • ya hu bu benim saçmalığım nedir ki o halde. atdalar yüzebilir miyim ki. yarın kursa başlayacağım da durumumdan bir haberim. teşekkür ederim bu arada

• Senn derinlik korkun var galiba ilk başta öyle oluyo ilerleyen zamanlarda sorn kalmz yüzersn ;)

• çok teşekkür ederimmmm :)

• Tek kelimeyle Bilmiyormuşsun , Bogulmamak için Suda Çırpınan bir kediymişsin Adeta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Merak etme bayansın, boğulacak olursan kurtaranın çok olur.

0|0
    0|0
  • Yüzüyosundurda boğulmaktan korkuyosundur yani cesaretin pek yoktur

0|1
    0|0
Yükleniyor...