Üst bacak eritme yolları nelerdir? Özellikle üst baldırın iç kısmı için nasıl hareketler yapmalıyım?

Düzenli olarak tempolu yürüyüş ve koşu yapıyorum beslenme şeklim de düzenli ama yaptığım egzersizler yinede üst bacağı özellikle iç kısmını eritemiyor diz kap kapağımdan aşağısı incecikken diz kapağından yukarısı kalın ve etli görünüyor çok can sıkıcı bir durum önerebileceğiniz egzersiz var mı?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• sırt üstü uzan, ellerini beline sıfır yanaştır ve ayaklarını birleştirerek aşağı yukarı hatta bir sağa bir sola sonrada havada bekleterek kombin yapabilirsin

umarım yardımcı olmusumdur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• koşu en ideali.

0|0
    0|0
  • spor salonunda aletler var onun için temel içgüdü gibi açıp kapanan

0|0
    0|0
    • salona gitmiyorum ama :) ona bütçe ayıramam öğrenciyim :) evde yapılabilcek egzersizleri yapıyorum

• evde bacak hareketleri yap ozaman 2 eline pet şişe al :D

• onu eritmek zor. benim bir arkadaş var bir senedir muay thai yapıyo hala bacak yağlarından kurtulamadı ama eritebilirsin sabırla. internette bir sürü hareketler var ordan bakabilirsn bence

0|0
    0|0
    • evet videolara bakıp yapıyorum ya gidiyor gitmesine de milim milim çook az birde altı kalın üstü şişe gibi çok kötü görünüyor gözüme :( teşekkür ederim

• belkide sana öyle geliyordur yane sürekli baktıgın için eridiğini farkedemezsn. mesela bir fotoğrafını çek sonra bir ay sonra çek gelişme olup olmadıgını erime olup olmadıgını kendin gör. rica ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• thigh gap

0|0
    0|0
  • Sumo squat diye bir hareket var ise yariyormus ben de yapicam

0|0
    0|0
Yükleniyor...