Spor ve zayiflama?

Bakin ben cok Tembellim Spor yapmak icin neyapim cabuk zayiflamsk bide sert olmasi heryerim istiom cok yemek yiom doymiom:(

Güncellemeler:
ya kilolu degilim tamam Ana yinede cok yiom bide Spor tif olmak isitopm

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• cok yemek yiom doymiom :D o nasıl birşey

0|0
    0|0
    • Senden dah cok yiyorum

• ful şeker yiyormuşsun o acıktırır insanı sağlıklı şeyler yemeye bak ve bence doktora görün gizli şeker insülin direnci falan olabilir

• Ne bilim cocuk um dah ondan Kilo almiorum dir saglikli yiyibce dah cok yiorum:D

Erkekler Ne Diyor 14

• koş veya yürü kardeşim. ama en az 1 saat. Çünkü yağ yakımı 20 dk sonra başlar. Ve açık havada olması önemli. Oksijen bol olcak yoksa yakamassın :) erken yat erken kalk yemek saatlerin düzenli ve dakikası dakikasına yemen gerekir günde 2 öğün ye. Sabah akşam.

0|0
    0|0
  • genelde salata tüketin belirlik aralıklarla yürüyüş yapın ve bisiklete binin daha fazla kalori harcarsınız saygılarımla

0|0
    0|0
  • Yemene içmene dikkat etmelisin ve koş.

0|0
    0|0
  • kosu ve yuruyus yap

0|0
    0|0
  • haftada 4 gun cardio yap ve saglikli beslen. aksam saatlerinde yemek yime. gunde 30 dakika cardio yaparsan yeterlidir cunku tembelim diyorsun...

0|0
    0|0
  • bende çok tembelim bu hafta spora başlladım dözde daha bir kere gittim =) zayıflamak istiyorsan önce zayıfla sonra vücut geliştirme kısmına geç

0|0
    0|0
  • Çok yemek önemli değil düzenli diyet programına uyup fitness yaparak kilo alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Afiyet olsun :D

0|0
    0|0
  • Yemeye devam et sen.

0|0
    0|0
  • Resm seninse öyle kal ;)

0|0
    0|0
  • Afiyet olsun devam et sen :D

0|0
    0|0
  • Böyle kal bebeqimmm

0|0
    0|0
  • resminde hiç şişman gözükmüyorsun neren kilolu, koşmak ve yürümek en güzel spor

0|0
    0|0
  • spor yapıpta çok yersen belki doymazsın ama besmele çek doyarsın belki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Spor salonuna yazıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...