Hızlı sıkılaşma için hangisi daha etkili? Step aerobic mi yoksa yürüyüş ve aletli çalışmalar mı?

step aerobic mi yoksa yürüyüş ve aletli çalışmalar mı?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Fitness Sporuyla uraşıyorum , eğer bel çevresinde ve basenlerde sıkıntın varsa klasik olabilir ama çok faydası oluyor önce git vicut yağ değerini ölçtür ardından 3 Beyazı tamamen kes.

Un-Tuz-Şeker çok zararlı vicuda ben yapamam deme ben beş dakikada karar verip hemen yaptım.

Soruna gelirsek yukarıda yazdıgımıda uygulayarak Step Aerobic 'i öneririm. :)

0|0
    0|0
    • aslında gidiyodum ramazandan önce ama malum oruç zor oluyor yapamıosun step falan

ama şöyle bi gerçek varki 3 aylık emeğim 1 ayda tuzla buz oldu o kadar sıkıydımki şimdi tekrar gevşediğimi hissediyorum sizce 1 ayda toparlanabilirmiyim tekrar kondisyonumu tekrar sağlayabilirmiyim

Erkekler Ne Diyor 6

• öncelik yemen içmen konusunda olucak dengeli vede sağlıklı besleniceksin yavaş yavaş öğünlerini küçültmen gerekecek daha sonra yürüyüş koşu düzenli olarak tabi daha sonrada step aerobic geçebilirsin...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ama kesinlikle diyetin yanına en az 30 dk düzenli koşu.. Süreklilikle birlikte vücut yağ oranınızdaki düşmeden dolayı vücudunuz haliyle sıkılaşacaktır yanına aerobic yapabilirsiniz ki zaten koşu öncesi açma germe ve koşu sonrası açma germe hareketlerini uzun tutarakta bunu yapabilirsiniz. Benim tavsiyem bu yönde deneyin pişman olmazsınız ama uzun vadede ve kalıcı ..

0|0
    0|0
  • Lazerlede sıkılaştırma olabılıyor.

0|0
    0|0
    • doğall yolla olmalı

• anladım ben bi deneyeyim inşallah iyi sonuçlar alırım,teşekkürler tekrar

• rica ederim her zaman her konuda elımızden geldıgınce yardımcı olurum:)

• en iyisi depar

0|0
    0|0
  • aletli

0|0
    0|0
  • bol su fitness işe yarar

0|0
    0|0
    • suyun sıkılaşmada nasıl bi işlevi varki

• sporla beraber kaybediceğin teri geri kazanmak için dengeli bi şekilde ilerlemen sağlık açısından sıkılaştırmayla birebir bağlantısı olmayabilir ama farklı yararlarınıda görürsün sıkılaştırmak istediğin bölgeye bazı bitkisel yağlar var onlarıda uygulayabilirsn spor yapmadan önce

Kızlar Ne Diyor 1

• beraber yapma şansın varsa en güzeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...