Böyle bir olay yaşasanız alınır mısınız?

Arkadaşlar sizin yanınızda bir erkek/kız yanınızdaki arkadaşınıza iltifatlar yağdırsa sen çok güzelsin/yakışıklısın, tatlısın/karizmatiksin vb. daha sonra sizide böyle biraz küçümsese hakaret falanda etse ne yaprdınız ve nasıl bir karşılık verirdiniz ?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• hoppppp noluyoooo

yavşağa bak hele demek ona canım cicim bana yürü git ha valla öyle şeyler derim kii benim adımı ağzına aldığına pişman ederiim onu sürüm sürüm süründürürüm, boğazına yağışırım onu dırdırlarımla talan ederimm

kadın milletine yavşamayı da , onu aşağılamayı da hepsini toptan yuvarlar yuvarlar s0karım bir tarafına ayık olsunnnn.

0|2
    0|0
  • şakaya vurarak 'yalakalık yapma ooloom' derdim.karşımdaki kişi anlar bakışlarımdan ne demek istediğimi

0|0
    0|0
  • Hayırdır ya? Veririm cevabımı.

0|0
    0|0
  • olayı gırgıra alırdım:d olabılır der geçerdim sinirlenmediğimi görünce olayı kapatacaktır..

0|0
    0|0
  • hakaret ederse 10 mislini geri alır, sonrada güler geçerim:)

0|0
    0|0
  • Alınırım tabii.Laf sokarım ona.

0|0
    0|0
  • O an bi'şey yapmazdım ama o şahısla yalnız kaldığımızda öldürürdüm onu.

0|0
    0|0
  • gül geç ya onun demesiyle mi olacakmış ağzı olan konuşur

0|0
    0|0
  • Olayı gırgıra alırdım seninde benden artakalır yanın yok yani falan derim sonra ben ona alttan alttan laf sokmaya baslarım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Vay ampirikuku maymun kıçı gibi yüzün var beni mi beğenmiyosun la derim..

2|2
    0|0
  • onu yerin dibine sokardım.Cebine eroin koyup polise verirdim.Şakağına silah dayayıp tehdit ederdim.Meksika sınırını atla geçerken tam ortada bırakırdım onu çifte vatandaş yapıp sonra da çifte yerinden vururdum

1|1
    0|0
  • "Her insanın bir açığı vardır.Şimdi göstermese de eninde sonunda belli eder." derdim.Yani açık verirsen seni pişman ederim.Bundan sonra ayağını denk al demektir bu.

0|1
    0|0
  • Önce kendinin Johnny Depp yada Angeline Jolie olduğunu sorar cevabını beklerdim ardından bende verir veriştirirdim :D:D:D

0|0
    0|0
  • Ona eşlik ederdim kendime hakaret ederek. Ona kızarak kendimi strese sokup onun arzuladığı şeye erişmesini sağlamazdım. Sende benim gibi yap -_-

0|0
    0|0
  • hakaret etmesine gerek yok, üstüne bide dönüp bana dimiiiğğğğ derse ne yaparım kestiremiyorum.

0|0
    0|0
  • Kavga sebebidir bu hemde çok fena bir kavga.

0|0
    0|0
  • aldırmam tiye alırım açık noktasından dalar sivri sivri konuşurum =)

0|0
    0|0
  • Beni neden küçümsedin ki şimdi derim sonra öteki dünyada hakkını helal et diye yalvardığında etmeyeceğimi söylerdim herhalde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...