Kızlar size bir arkadaşınız güzel olduğunuzu söylerse ne düşünürsünüz?

kızlar size bir arkadaşınız güzel olduğunuzu söylerse ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
ama sürekli diyo her gördüğünüzde ?
size yakın davranmaya çalışıyo durup dururken iltifatlar ediyo ve sıklıkla ediyo..

0|0
10|0

En İyi Kız Görüşü

• bu kişi kız mı erkek mi? yakın arkadaşım mı normal arkadaşım mı? durduk yere mi söyledi ben bişey diyince mi söyledi?

0|1
    0|0
    • sulandığını düşünürüm eğer hoşlanmıyosam uzaklaşmaya çalışırım hep ondan.kaçarım bi nevi.eğer hoşlanıyosam gülümser teşekkür ederim

• biri sevgilime böyle davranmaya çalışıyo ben şimdi fena kıskanıyorum ama mdahale edersem ona güvenmemiş gibimi olurum ? sence ne yapayım ?

• sen kız arkadaşına değil o çocuğa müdahalede bulun.eğer sevgilini ikaz edersen ona güvenmiyomuş gibi olursun.ama çocuğu ikaz edersen sahiplenmiş olursun.tabi güvenceksin ama güveniyorum diyipte sürüyü boşlamicaksın.kurt kapar kurt.

Kızlar Ne Diyor 9

• Bana yaziyo

0|1
    0|0
  • Bana yazıyor derim

0|2
    0|0
  • EyvAlLah o senin gönlünün güzelLiği kardeşim derim ;D

0|0
    0|0
  • sen bı kıza böyle yapıyosun ve kızın senın hakkında ne düşündüğünü kestrmeye çalışıyosun dogru mudur?:)

0|0
    0|0
  • güzel oldugumu

0|0
    0|0
  • güzelim demek ki gerçekten sürekli söylüyorsa :)

0|0
    0|0
  • teşekkür eder geçerim.. ne düşüncem?

0|0
    0|0
    • güncelleme yapmışsın.. hmm o zaman iş değişir :) altında bişey ararım tabii :S

• İlk düşünüceğim şey : Kanka ayağıg*tayağı teklif edicek az kaldı :D

0|0
    0|0
    • ben varken yapamaz öyle bişey ama yinede gıcık oluyorum şimdi kız arkadaşımla konuştum bana güvenmiyomusun diyo ? gitsem şiddetle uyarsam gerçekten güvenmediğimimi düşünür yoksa onu sahiplendiğimimi ?

• Kişiden kişiye değişir ben sahiplenildiğimi hissederdim

• yalan soyledigini dusunurum

0|1
    0|0
    • senin derdin nedir arkadas derim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...