Size bir sürpriz hazırladı...Gözlerinizi kapattırdı..Nasıl bir sürpriz yapması hoşunuza gider?

Adam gardrobun kapağının ardından süperman kostümüyle çıktı. Uçarak yanınıza kondu, ve Clark Kent'im ben aslında diye konuşmaya başladı.

Tamam kötü bir şaka.

Ama, nasıl bir sürpriz hoşunuza gider? Şu anda, tam da olduğunuz yerde birden bir sürpriz gelse başınıza, erkek arkadaşınız tarafından. Ne olmasını istersiniz?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• tam tv izlerken elektrikler gitse, atıyorum sigortayı fln kapatsa öyle bişi yapsın işte :D zaten benim karanlık korkum var.. tam o sırada bitane çiçek ve tabiiki bitter çikolatayla gelse. ben farketmeden sarılsa ben önce korksan sonra öpsem onu sonra da bütün gün birbirimize sarılıp konuşsak, uyusak..

fazla mı hayalperestim ne? :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benim bugüne kadar en hoşuma giden sürpriz koyu fanatik bir adamın benim fanatiği olduğum takımımın forma hediyesiydi. daha da hoşuma giden benim hastası olduğum ve bu yüzden kıskanılan futbolcunun adının formaya yazdırılmasıydı. bu işin hediye kısmıydı ki

anlatmamın nedeni bekleyeceğim sürprizin daha iyi anlaşılması açısındandır... yıllardır bunu istiyorum ama yaptıramadım :(

sürprize gelince de takımımın önemli bir maçına ya da benim gitmeyi çok istediğim bir maça bilet alıp habersiz şekilde beni maça götürmesi olurdu.

0|1
    0|1
    • ben kiz arkadasima fb formasi almistim...gs;liyim...eskiden koyu gs 'liydim hatta

• bak onu kimse için yapmam. bjk forması falan alabilirim ama asla fb forması almam.

• Madem o uçuyo beni de uçurmasını isterdim gök yüzünde.Ha bir de şarj olmam açısından çikolatalı pasta da olsa hiç fena olmazdı:))

0|2
    0|0
  • elinde bir buket lale ile gelse bu bile yeter:) uğraşmasına gerek yok:)

0|1
    0|0
  • gözlerimi açtığımda elinde çiçek mumlarla çevrili bir yer ve manzarası çok güzel bir yerde kutunun içinden çıkarığı yüzüğü takması ve bir şarkı eşliğinde dans etemiz olurdu..en büyük hayalim :) sözlenmiş olurduk böylece :)

0|0
    0|0
  • bi sürü hediye almış olsun mesela ona gösterdiğim 300 liralık topukluyu alsın al hayatım senden değerli mi yeter ki benimle ol desin sonra tutsun beni sınırsız alışverişe çıkarsın zaten ertesi gün evleniriz :D

1|0
    0|0
  • Bunu yapması yeter, ardından ne çıkacağı çok ta önemli değil, benim için fazlasıyla duygusal bir durum olurdu .Açıkçası bugüne kadar gözlerimi kapatıp sürpriz yapmaya çalışan bir tane erkek bile hatırlamıyorum hayatımda.

0|0
    0|0
    • bu da guzel..demek ki surprizci bir erkek ciktigi zaman karsina hayat bir dolu surprizle dolacak :)

• ne mi isterim ? bi mektup gelmesini bu çok hoşuma gider yada uzunca bi şiir. bana yazılmış özenle beni düşündüğünün ifadesidir ya da beni arzulayan bi mesaj :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...