Fitness zayıflatır mı kas mı yapar?

Fitness zayıflatır mı kas mı yapar

0|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• hem zayıflatır hemde ınce kasları calıstırır

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• zaten olay şu 1 kilo kas ile 1 kilo yağ arasında hacim olarak çok büyüt bkz:www.fitnesshocaniz.com/.../DYMOUFf4HNiRG5D8.jpg

0|0
    0|0
  • istemezsen kas yapmazsın sadece koşu bandında koşarsın kros bisiklete binerek sıkılaştırırsın kendini birde çok hafif dambıllarla kollarını sıkılaştırırsın... kas yapmak için zaten çook fazla ağırlık altına girmen lazım

0|0
    0|0
  • Zayıflatırda kasta yapar şöyleki zayıfladıktan sonra kasların sıkılaşır.. Bide hepsinin hareketi var öyle birdende kas olmaz ama sarkıklarını toplarsın. Sıkılaşır. iyi olur

0|0
    0|0
    • Istemezsek kas olmaz mı

• Nereye nerene neye göre çalışcan.. Seen kararver. Görmeden bilinmez bide vücudun biçimi şekli nasıl onuda spor salonundaki hocaya sor. O dana program çıkarır.. Ama senin yapacağın kilo vermek ve sarkıkları toplamak olur normal kaslı hatunlar gibi olmazsın..

• Bisiklet sürsen daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • kardiyo yaparsan zayıflarsın

0|0
    0|0
  • kas yapar

0|0
    0|0
  • fitness kas yapmak içindir orda zayıflayamazsın

0|0
    0|1
  • Koşu bandında koş zayıfla.

0|0
    0|0
  • bu konuda sorulbilecek en saçma soruyu bulmuşsun tebrikler :)

0|0
    0|0
  • Bir hocadan yardım al.. Ne yapmak istiyorsan ona göre bir yol izlemeni sağlar

0|0
    0|0
  • Fitness başka body building başka.

0|0
    0|0
  • merak etme fitness seni kötü yapmaz taş gibi yapar hocan ayarlar bir program durumuna göre :d

0|0
    0|0
  • ikiside

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zayıflamak istiyorsanız eğer ilk önce cardio hareketlerinden başlamalısınız mesela; Bisiklet, koşu bandı, yürüyüş, koşu vs... ilk önce yağlar yakılıp zayıflanacak. Ardından sıkılaşmak için egzersizler.

0|0
    0|0
  • 2side

0|0
    0|0
  • tabiki zayıflatır vücudu şekillendirir diye biliyorum yapmadım hiç duydum bir yerlerden

0|0
    0|0
  • Yagı yakarsın + kaslarını gelistirirsin

0|0
    0|0
    • Kas hoş durmuyor ya pilates nasıl?

• Aynen ben onlara gideyim ya tamam canım çok teşekkür ettim

• Ben gidiyorum hep sorun olursa ulasabilirsin bana

Yükleniyor...