Hiç aldatıldınız mı? Başınıza geldiyse ne yaptınız?

Bu kaçıncı sorum bilmiyorum geldiğimden beri hep aldatıldğımı yazıyorum bilmeyen kaldı mı :D Evet bildiğiniz aldatıldım yani. Daha çok taze :/ Bana yaptığı saygısızlıktan dolayı önce ondan öyle bi nefret ettim ki ama şimdi öyle değil.. Onu şimdiden çok özledim :( Keşke böyle olmasaydı :( Napcam ben? :( Onu asla affedemem tekrar güvenmeye çalışmak falan da istemiyorum çünkü bi kaç senede ömrümü yedi.

Ve onunla yüzyüze gelmekten çok korkuyorum..

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• ah be. ben de yeni ayrıldım. tam olarak aldatılmadım ama aldatıldım sayılır. bir sürü kızla konuşma tarzına şahit oldum ve daha fazla duramadım orada. ben de onsuz yapamazmışım gibi geliyor ama yapmak zorundayız.. yüzyüze gelsen bile sana duygu sömürüsü yapıp çok pişmanım bilmem ne diceğini unutma. ama emin ol bunların hepsi yalan. sakın yumuşama. ve unutmak için sosyalleşmeyi dene arkadaşlarınla takıl falan. unutturur sana biraz olsun. ve bi bakmışsın atlatmışsın... :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Başıma geldi . Ne taviz verdim ne de telefonlarını açtım ne de yazdım . Emin olun gereken budur .

0|0
    0|0
  • Bence suç sende. Zaten yazmışsın hep aldatılıyorum diye hadi bir kere iki kere aldatılırsın ama hep aldatılıyorsun sende birşeyler var demektir. Çözümü kendinde ara bence.

0|0
    0|0
    • hyır öyle değil 1 kere aldatıldım onunla ilgili bi kaç konu açtım

• He o zaman tamamdır bence direkt bırak derim. Fazla uzatmanın bir anlamı yok bundan sonrası sana zarar olacaktır.

• herkes koyuver gitsin diyor.kimse bu aşamaya nasıl gelindi neler yaşandı kim ne hisetti bilmiyor bilemezde.aldatmayı savunmuyorum ama eğer geride yaşanan şeyler güzelse ve karşındakinin sevgisinden eminsen herkesin bazen hata yapacağını unutma ve bence en azından ilşikye başlamasan da görüş.insan olarak birçoğumuz bazen heveslerimize yenilip birşeyler yaşıyabiliyoruz.bence herkesin dediği gibi def et koyuver gitsin gibi kararlar verme.bilikte yaşadığınız şeyleri düşün ve ona gore karar ver

0|0
    0|0
    • Sen de haklısın ama çok yıprattı beni bu ilk saygısızlığı değil bundan başka şeylerde yaptı aldım güzelce konuştum ama yok yani yok anlamıyo. Olayı öyle bi yere getirdi ki artık o olmadan onu sevicem

• evet yaptıkları kesinlikle affedilmez ne kadar sevsem de affedilmez onca şeyden sonra o sevgi salaklık olur

• kesinlikle haklısın.bu aşamada bence daha fazla kendine soru sorma.ne yapmalıyım diye.iyi veya bir karar ver.ve onun gerisinde dur.gerçi ne kadar desek bir an geliyor birşey olsa tekrar başlasa gibi.insan herşeyi bir anda silemiyor.sevgiyi yok edemiyor.mantığımız hayır diyor ama kalbimiz diyemiyor

• başıma geldi.yol verdim.unuttum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• onun yaptıklarını hatırlayıp nasıl hala özleyebiliyosun :( biraz zorlasan kendini unutmak için.zamana bırak bi süre sonra unutcaksın bak gör.

0|0
    0|0
  • Özlemeyi aklından çıkar bi kere. Aldatanı özlemekte neyin nesi ? Tekrar gelirse özür dilerse asla ama asla affetme. Bi kere yapan ikinciyide yapar çok rahat. Yalnızca*et onu hayatından çıkar herşeyiyle birlikte. Başta yapamam diyosun falan ama yapılıyo unutuyosun hatta yeniden seviyosun falan.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle affedemem. Ama ona çok inanmıştım, alışmıştım nebliyim atlatırım inş.

• canım kardeşim niye taktın o utansın yaptığı ayıptan senin suçun günahın ne de yıpratıyorsun kendini allah aşkına canından kıymetli mi yahu koy ver gitsin

0|0
    0|0
  • gelmedi.

0|0
    0|0
  • aldatıldığını bilmiyordum linkini verde okuyam ona göre yorum yapam

0|0
    0|0
Yükleniyor...