Hüseyin Aygün'ün açıklamasını nasıl buluyorsunuz?

Hüseyin Aygün'ün serbest bırakıldıktan sonra yaptığı açıklamalarını nasıl buluyorsunuz ? Dağdaki teröriste ''kardeş'' demesi, teröristleri kastederek eve dönmek istiyorlar, onlarında üniversiteye gitmeye hakları var, bana sözcüleri olmamı istediklerini söylediler onlara söz verdim... Gibi yaptığı açıklamalar sizcede rahatsız edici değil mi ?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bunu daha önceleri de belirttim. Hatta kaçırılan milletvekilinin 3-5 gün sonra serbest kalacağını da söyledim burada. Pkk'dan direktifleri aldı ve salıverildi, olay bu. Kaçırma falan işin hikayesi. Pkk'nın en büyük destekçisi BDP'den sonra CHP'dir. Ülke CHP'ye kalsaydı çoktan Güneydoğuyu satmışlardı. Uyan Türkiye! Şu an Pkk ile en büyük mücadeleyi veren AKP'dir. Keşke HEPAR'da Meclis'te olsaydı da hükümetle kolkola girip bu terörü bitirselerdi.

0|0
    0|0
    • Valla ben hiç bir partinin pkk ile mücadele ettiğini düşünmüyorum...

Erkekler Ne Diyor 10

• Tek diyeceğim 550 yavşak var herbiri birbirinden yavşak. Sen adam öldür sonra gel benim vergimle paramla yaşa dağdan inip.Apoda çıkar yakında.

0|1
    0|1
  • bunun tamamen bir oyun olduğunu ve danışıklı dövüş olduğunu düşünüyor söyleminden dolayı millet vekilini kınıyorum.

0|0
    1|0
  • düşüncelerimin hepsini buraya yazsam faşist derler...

0|0
    0|0
  • Danışıklı dövüştü. Amaç ilgi çekerek meclisi olağanüstü toplamak. Başbakan yemedi ama :)

0|0
    0|1
  • ben o adamın zaten pkk bağlantılı oldugunu ve kaçırılma olayının senaryo oldugunu düşünüyorum adam kaçırıldı dikkatler onun üzerine toplandı sonra ne oldu şak! Pkk yanlısı bir açıklama uyan yurdum insanı uyan...

0|0
    0|0
  • bence cok rahatsız edici

0|0
    0|0
  • Adını etme şu İT'in !

0|0
    0|1
  • adamın tipinde meymenet yok şerfsiz

0|0
    0|1
  • Maalesef bu sitedeki erkeklerin çoğu faşist, cahil, bilgisiz, bilinçsiz. Facebook profillerinde kendilerini bir şey oldum sanıyorlar

0|0
    0|0
  • rahatsız edici. Kardeşlerim diyor temiz çocuklar diyor. Bunu yapanlar bizim askerimizi şehit ediyor. chp bdp pkk

0|0
    0|0
    • Chp'nin değilde Bdp'nin vekili olsa daha mantıklı olurdu... Atamın partisinde böyle vatan hayinin ne işi var!

• ATA'nın partisinin üzerinden yıllar geçti yalnız :(

• Soruyu soran arkadaşa katlyrm kesnlkle...

Kızlar Ne Diyor 5

• ben chpliydim Atamin partisi, Atamin goruslerini destekliyorlar diye. Lanet ettim o aciklamadan sonra chpli falan degilim.

0|0
    0|0
    • aynen bende chpliyim ve chp seçimlerde bu adamın yaptığı konuşmalar nedeniyle çookk oy kaybedecek.

• oy verecek parti yok ulkede hepsi birbirinden berbat.

• kesinlikle katılıyorum

• Terör düşman değil bazılarına göre sempatik olabiliyormuş. Rahatsız edici tabii

0|0
    0|0
  • kendi gitti kendi geldi adam resmen onlardan yaptğı açıklamda çok saçma

0|0
    0|0
    • danışıklı dövüş işte... sürekli onlarla irtibat kurduğu da çok belli, gelin beni alın demiş resmen teröristlere

• Kaçırmakla kalmayıp bir tane sıksalardı kafasına da huzura erseydik ama it iti ısırır mı hiç!. Kardeşmiş arkadaşmış destek çıkacakmış da neymiş efendim onlar hak savaşçılarıymış gelirler o hak savaşçılarının hakkından itinayla ...

0|0
    0|1
  • Ağzı olan konuşuyor susturan olmayınca ne diyebilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...