Çocukken yaptığınız en büyük yaramazlığınız nedir?

Çocukken yaptığınız en büyük yaramazlığınız nedir ?

0|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

• Kurban bayramında kırmızı mont giyip danaları taşlardım :D sora oğlanlarla toplanıp

kıskaçıran, füze, , dinamit , torpil, roket fırlatrdık :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Eskiden laylonvari sandalyeler vardı altı demir üstü yumuşak plastik. Tükenmez kalemle çok güzel boyanıyordu. Bend eboyadım :D renk geldi.

0|1
    0|0
  • çok uslu bir kızdım ben :) doğrusu hiç öyle yaramazlıklarım falan olmadı.Olduysa da ufak tefek şeyler yani :)

0|0
    0|0
  • Çok yaramazdım çook =) Mesela hatırladığım anneme kızıp evdeki perdelerin hepsinin uçlarını yakmıştım evi aldı bir koku annem bu koku nerden geliyo dedi ve sonunda gördü bir ton laf yemiştim belki terlikte olabilir o kısmı tam hatırlayamadım :)

0|0
    0|0
  • istediğm yapılmazsa bahçeden hortumu aldığım gibi evin içini suluyordum :D bide ilkokul birdeyken derst sıkıldıkça benim ön sıramda oturanların poposuna kalem batırıyodum :D her gün şikayet ediyorlardı beni :D

1|0
    0|0
    • hahahaha o kalem batırma işlemini ben de yapıyordum, eski günlerime döndüm :D

• ablamın kafasında vazo kırmıştım :( kıyamam yaa nasıl bi psikopatmışım ben öyle

0|0
    0|0
  • Şimdi böyle dırek sorunca aklıma gelmedı :D

0|0
    0|0
  • annemin cüzdanından para alırdım hep :) şu an çok utanıyorum :)

0|0
    0|0
    • çocukken benim elimde çok uzundu .d robin hood gibiydim sinirli amcanın kiraz ağacını soyar mahallenin çocuklarına dağıtırdım :D

• benimki direk nakit hahaha :D

• :Dbabamla aramda geçen kötü bir anı var o yüzden nakit kısmını anlatmak istemedim :D

• aşağı mahalledeki erkekleri taşlardım...ona ragmen biri benden hoşlanmıştı çocukken nasıl olacaksa :)

0|0
    0|0
  • erkekleri doverdim :D

0|0
    0|0
  • Hiç yaramazlık yapmadım, her istediği yapılan şımarık ve uslu bi çocukmuşum.

0|1
    0|0
  • kardeşimi çamaşır makinesine atmaya yeltenmek olabilir...

0|0
    0|0
  • dolapların üstüne atlar dolaptan dolaba maymun gibi atlar ve inmezdim aşağıya canım istemedikçe:)

0|0
    0|0
  • dürbünle evleri dikizlerdim

0|0
    0|0
  • Zararım kendimeymiş benım..

0|0
    0|0
  • kucukken ablama kavga etmiştim sürekli. bide cok hızlıda vurmustum o anda cok aglamıs hemde acıttı =)) ... bu arada bana kotu seyler soylerse de diyorumki kucukken vurdugumu aynısı böyle vursam iyi olur ... ablam bana yalvardı yapma dıye ablam korkaraktı anladım ben =))

0|0
    0|0
  • balkonda zeytin yiyip çekirdeklerini de alttaki arabaların üstüne atardım, tükürürdüm :D bunu niye yaptığımı hala anlamış değilim... en büyük yaramazlığım bu değildir heralde ama en garibi bu olduğu için bunu yazmak istedim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ben yaramazlık yapmamışım be ya hep uslu çocukmuşum...

0|0
    0|0
  • küçükken kadınlar hamamına gitmiştim çocuk olduğm için aldılar 3 4 yaş. Oarada kadının birinin neyse utandım .)

0|0
    0|0
  • eve gelen misafirin bir iki eşyasını saklardım gece 2 ye 3 e kadar ararlardı bulamazlardı mecbur giderlerdi.(saklanan şey evin anahtarıysa bizde kalırlardı ertesi gün erkenden uyanıp gelen her kimse baş ucuna koyardım)

0|0
    0|0

• Tasolarımı çalan çocuğu akşama kadar evinin önünde bekleyip beton direğe dayayıp bi güzel dövmem sonrasında annem tüm tasolarımı çocuğa vermiş üstelik 5,6 tanede çerez almıştı :(

0|0
    0|0
    • kıyamammm :D

• o zaman iyikide gitmiş yoksa annenden dayak yemesen bile baya bi azar işiticeğn kesinmiş, olmadı halıların desenlerini daha bi dikkatli incelrdin azar işitirken :D

• Öyle zaten halıalrın desenini geçtim ben artık azar işitmekten evin dekorasyonunu ezberledim sırf o çocuk yüzünden önceleri kaçardım ondan ama sonrasında biraz büyüyince o benden kaçmaya başladı :)

• üst katta bir kız vardı . çocuktuk çocuktum onu ayartmıstım elle temaslar filan havada uçuşuyodu birbirimizi soyuyoduk filan ve ben bunları yaptıgımda 7 yaşındaydım.. :))

0|0
    0|0
  • kapının üstüne su kovası koymustuk.bizde sanıyoz ki filmlerdeki gibi su adamın kafasına dökülcek hıh kova oldugu gibi bi düstü abimin kafasını yarmıstı agzıma sıçtı o gün ve anladım ki efendi olmak daha iyi

0|0
    0|0
  • bakkaldan çikolata gofret falan çalmak..

0|0
    0|0
  • amcamın arabasının anahtarını alıp arabayı calıstırmak

0|0
    0|0
  • hep evcilik oynardık. ben baba olurdum :)

0|0
    0|0
  • balkondan aşağı işeyerek sitenin çimlerini suluyodum

0|0
    0|0
Yükleniyor...