İlk buluşmada ne giyebilirim? Önerileriniz, fikirleriniz neler?

Arkadaşlar ilk buluşmada ne giyeceğim karar veremiyorum. Kendin ol diyeceksiniz. Ben çarşıya pazara eşofmanla giden bi insanım. Özel bişey olmadığı sürece hep sporum. İlk buluşmada önemli tabi ama abartılacak bişey olarak görmüyorum açıkçası. Sşofmanla gitsem tuhaf mı kaçar?

Eşofman, bi tişört, converse'm ve ben. Tuhaf mı kaçarım? Kasmak istemiyorum... Abiye mi giyeyim yani? .s

Bir de ilk buluşma için özellikle süslenenler var. Sonraki buluşmalarda pasaklı olanlar :D İlk buluşmaya saçını yaptırıp gidip, sonrakilere yoluk saçla gidenler :D:D komik yaw :D

Güncellemeler:
düşüncemi tam olarak anlatayım. saçtan başlayalım. saçlarm aşırı düz ve uzun. belime gelmesine 5 cm bile yok. kat saçlarım. en uzun katı belime yaklaşık. neyse. saçım açık düz bırakmayı düşünyrm.üstümde koyu gri bi tişört, siyah adidas eşofman, converselerim, yandan deri bi çantam var büyük aşırı spor. sonra gri yada siyah bi oje, ufak bi göz makyajı(rimel eye-liner) bu düşüncem. çok mu spor olyrm yaa .s.s
doğal olyım istiyorum.. süslenmek istemiyorum ilk buluşmadan yaa

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bak ilk buluşma çok önemlidir kadınlar nasıl bir erkekte ilişkiye başlarken ilk buluşmayı çok önemserse erkekte çok önemser sen doğal görün misal beyaz spor yaka bir tshirt altına kot onun altına converse hem sen rahat edersin hemde bu sıcak havada doğal olur ama sakın eşortman falan gitme adama resmen seni önemsemiyorum gibisinden bir hava olur erkek karşındaki kızın zeki kültürlü ve giyinmeyi bilen biri olduğunu bilmek ister diyelim ilişkiniz oldu yarın öbür gün bir başka yere gitseniz adam gururla seni taşır. anlatabilmişmidir umarım

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• ben aranıza yeni katıldım..sana tavsiyem olacak sen tam olarak ne istediğini bil..bi kot ve beyaz bi tişört giyebilirsin..altına converslerini giyersin olur..

1|0
    0|0
  • sen kendini nasıl hissediyrsan öyle olmaya çalış istemdğn kıyafeti giyip rahtsız olucağna rahat ol daha iyii..:)

0|0
    0|0
    • öyle ama fikir istiyorum. tuhaf mı olurum? kız arkadaşın ilk buluşmaya böyle gelse "oha lan" diyip kaçar mısın mesela :D

• hım ozaman iyii bol şans sana ;)

• idmana mı çıkıyorsun sportif sportif.bu ne ya.buluşmaya gidiyorsun buluşmaya. Makyajı abartmadan biraz doğal saçın düzgün olsun bi kaç kıyafetten birini seç( görme şansımız yok burda yorum yapalım).öyle git buluşmaya!

0|0
    0|0
  • Merak etme heyecandan ikinizde ne giydiginizi goremeyeceksiniz buyuk ihtimalle ikinizde karsilikli sklip sacmalayacaksiniz istersen salvarla git adamin gozu senden baskasini gormeyecek

1|0
    0|0
    • :D yok artıık :D:D ben sıkıntıdan incelerim :D önce ellerini incelerim sonra kıyafetini falan filan :D ya oda incelerse :D paranoyak oldum :D

• zaten kötü geçecek. git pijamalarla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Arkadaşım özel günler olmadıkça hep spor giyiniyorum diyorsun ama karşı taraf senin için özel değilmi yani?Ben önce bunun cevabını merak ediyorum.Diğer bir konuya gelince sen ne kadar kendine özen gösterirsen bu konuda ona ne kadar değer verdiğini gösterirsin.Bu şekilde spor kıyafet giyerek gitme yanına basit olur bence.

0|0
    0|0
    • haklı yaaa. beni önemsemiyor diye düşünebilir. ne bilsin benim hep böyleolduğumu. tabiki benim için özel. ama çok abartılcakbişe olarak görmüyorum. ben hep çarşıya eşofmnla giderim. akrabalarımı ziyarete... heryere. neyse. kot giyyim bari eşorman yerine. teşekkürler

• rica ederim.

• Eşofaman yerıne kot gıy saçlarını dogal bırak yeter..

0|0
    0|0
  • eşofman biraz ona değer vermediğini gösterir.kot giy üstünede sportif tişört yada askılı giy çonverse yada spor ayakkabı giy makyajınıda rimel göz kalemi az rujla tamamla olsun bitsin saçlarını sal yada masala artık orası sana kalmış taki konusunu zaten biliyorsundur bileklik takıyorsan kolye takma kolye takıyorsan küpe takma ve bavul gibi bi çantayla gitme bence

0|0
    0|0
    • ruj olmaz. yerim ruju ben :D orucum bozulmasın boşyere :D maşa mı :D düğüne gitmiyorum :D takı olarakta pek bişe takmayı sevmem zaten özel günler hariç. bavul gibi çantayla gitmeyimmi .s iyide benim küçük çantam yokki :D 6 tane çantam var zate hepiciii büyük :D

• düğüne gider gıbı:)bı kere saçın uzun oldugu ıçın avantajlısın uçlara maşa yapabılırsın mesela bu dugune gıder gıbı degıl dogal ama bakımlı olur.ozaman buyuk çantaya kaldın malesef:)ama takı takmalısın sen bır bayansın özenli olman lazım

• Güzel güzel normalde nasılsan öyle git :)

0|0
    0|0
  • ne giyorsan her zaman onları

0|0
    0|0
  • e sen nasıl olacağına karar vermisşin niye soruyorsun bu soruyu?

0|0
    0|0
    • çok mu spor kaçıyorum diye? eğer öyleyse farklı bişey giyiyim bari.

• arkdaşım sevgilisyile buluşacaktı.ben de onlarlaydım neyse bir de baktık ilk buluşmaya bildiğin alt üst eşofman giyip gelmiş.çok saçmaydı vala.dediğim kişi ondan soraki görüşmelre de hep eşofmanla geldi.başka türlü giyinemiyor.sen de öyleysen eşofmanla git.

• evet aslında yaa... o eşofmanla gelse ben bozulurdum... .s

• eşofman yerine kot pantolon hoş durabilir ama yinede sen bilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...