Spora başlıyorum?

Spora başlıyorum. 1.77 boy ve 68 kilom var. Protein tozu kullanmalımıyım? İlk basta yapılması gerekenler neler? Haftada kaç gün salona gitmeliyim?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Protein tozu kullanma bence kardeş ama sen bilirsin. İlk 1 ya da 2 hafta ısınma haftasıdır. Vücudunun dinç kalması için cardio yapmalısın. Zaten ilk cardio ile başlatıcaktır. Sonra artık ne istiyorsan hocanla konuşursun oda sana yön gösterir. Genellikle sana gittiğin spor salonunda haftalık çizelge yaparlar eğer yapmazlarsa her gün gitmeye çalış 1-2 hafta içinde ağırlığa falanda girersin. Her gün zaten farklı bir bölge için ağırlık çalışırsın.

Spora gittiğim salonda daha lise bebeleri testosteron falan kullanıyor yakında süplemen falanda alırlar. Sen sen ol kullanmadan yap normal besinlerden toplamaya çalış gerekli proteinleri.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım protein tozu takviyedir yani gerekli olan besinleri aldıktan sonra kullanıyorsun. özellikle antrenmandan sonra kasların proteine ihtiyaçları çok fazla oluyor. tabi sen yeni başlıyorsun ilk 3 ay kullanmana gerek yok sana verilen beslenme programını uygulaman yeterli. hem pahalı.3 gün git yeter ben 4 gün gitmiştim 1 ayın sonunda sakatlandım fazla gitmek iyi değil gerekli ısınma soğuma hareketlerini eksik yaparsan eklemlerin çok hırpalanıyor

0|0
    0|0
  • Başla... Sakın protein tozu alma ilk 6 ay kimse önermiyor önerene de aldırma :))

İleride vücut gelişince almaya başlarsın ben kaç zamandır yapan adam tanıyorum o daha kullanmıyoo

0|0
    0|0
  • almasan daha iyi.

0|0
    0|0
  • başla. Toz konusuna bulaşma derim. İlk başta zaten üzerinden hamlığın atılması için ona göre program vericekler

0|0
    0|0
  • hiç kullanma vücuda zarar kaşık kaşık lor peyniri ye hem daha faydalı hemde vücudun doğal vitamin alır

0|0
    0|0
  • Başla başlada en az haftanın 4 günü önermişti hocam bana. ama ben 5 günü gidiyorum tozdan harici ilk 3 ay aban yorulma morulma hastalık dinleme yüklen geç.

0|0
    0|0
  • hocana sorarsan sana uygun bir çalışma programı ayarlayacaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...