Bir mekanda karşılaştığınız, tanımadığınız bir erkekten hoşlandınız...

Bir mekanda karşılaştığınız tanımadığınız bir erkekten hoşlandınız onun da sizden hoşlandığı az çok belli oluyor göz göze geliyorsunuz falan bu erkekten tam olarak ne yapmasını beklersiniz.Konuyu başka yerlere çekmeden sadece buna cevap vermenizi istiyorum.

1.sizle konuşması için yalnız kalmak gibi bir şey yapıp ona fırsatı verir misiniz?

2.sizle konuşurken ne demesini beklersiniz?

sadece bu iki soruyu cevaplarsanız çok sevineceğim.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• konuşmak için yalnız kalmaya ihtiyaç duymam, gelip konuşmalı, yanımda arkadaşlarım varsa müsade istemeli (nezaket icabıdır), yahut ben gider konuşurum. :d eğer geldi ise ilk söyleyeceği ismi olmalı, sonrası niyetini belirtmeli, kafası karışıksa da söylemeli (şaka şaka), ama söylese memnun olurum tabi. :d

0|0
    0|0
    • Arkadaşlarınız varsa zaten konuşamıyoruz :) şunu söyleyeyim en cesaretlimiz bile pek cesaret edemez arkadaşlarınızla birlikteyken söylemeye.

• bi bira içse eder gibime geliyor. ha sürekli içiyorsa bağışıklık kazanmıştır, başka bi yolunu bulmalı.:/

Kızlar Ne Diyor 2

• yalnız kalmaya çalışmam çocuğun gelip bi şekilde kendini tanıtmasını beklerim

0|0
    0|0
    • Eğer çoğunuz böyle düşünüyorsanız yandık demektir :) kendini tanıttıktan sonra hoşlandığını ve tanışmak istediğini söylese abes mi kaçar?

• yoo abes kaçmaz hatta kızda hoşlanıyosa gayet güzel olur

• Yalnız kalma fırsatı veririm tabii beenimle konuşurken yavşak tavırlara girsin istemem doğru duzgun konuşsun isterim.

0|0
    0|0
    • peki sizin yanına geldiğinde tam olarak ne söylemesini beklersiniz?

• Dikkatini çektiğimi söylemesini isterim ama öyle iltifat falan duymak istemem sadece sohbet etmek istediğini ve tanımak istediğini hayattan beklentilerimi öğrenmesini isterim

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 1

• mümkünse o erkek konuşmasın benle, hoşlanmıyorum ben öyle şeylerden :\ sdasdasdsa

0|1
    0|0
Yükleniyor...