Hoşlandığınız insanın sevgilisi olduğunu öğrendiniz...

hoşlandığınız insanın sevgilisi olduğunu öğrenen oldu mu hiç. tepkiniz noldu? üzüldünüz mü yoksa takmadınız mı?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• çok yaşadıgım bir şeydir mhabbet tüm koyulugyla giderken benim nişanlım ama öyle demiyor cümlesi olayı bitirir muhabbet istegi sönmüştür tüm hücrelerin içerden kalkıp git der ama bozuntuya vermeden devam edersin hadi ya bak sen zoraki bir gülümsemeyle en acısıda odur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• başıma 2 kere geldi 2si de herkes tarafından beğenilen insanlar değildi.ama ben onlara aşıktım.sevgilileri olmaları derinden üzdü beni hatta "belkide yok yalan söylüyo" diye düşündüğüm ve onların peşinden koşmuşluğum da oldu ama en sonunda bıraktım kimse gereğinden fazla ilgiyi haketmiyor...

1|0
    0|0
  • üzülmem. çünkü olabilir normal karşılamak lazım. eğer hoşlandığımı kendisine söylemeden önce öğrendiysem, artık gidip kendisine açılmam, içimde patlasın, karşı tarafada sıkıntı olmasın, eğer teklif ettikten sonra öğrenmişsemde zaten kaybolurum, bi daha gözükmem.

0|0
    0|0
  • Ben vazgeçerdim çünkü aynı şey senin benim de başımıza gelebilr ;)

0|0
    0|0
  • çok oldu. içimde kalır.

0|0
    0|0
  • :) Dedem üzümü sapıyla yerdi benim . rahmetliye çekmisim :) sevgili olması sorun degıl yanı ;)

0|0
    0|0
  • olmuştur bak unutmuşum bile :)

aşık olmadığım sürece geri dönüşü vardır..

0|0
    0|0
  • usulca ayrılmalarını beklerim, ayrılmalarını usulca beklerim

0|0
    0|0
  • dünya da 8 milyar insan yaşior mantığına sahip birine ne kadar koyarsa o kadar amma şöyle de birşey var ki birgün oda bana gelirse benimde ozaman sevgili olabilir

0|0
    0|0
    • genelde böyle oluyor gizli :) en sevdiğim olaydır bu biraz da acıyı o çeksin biz çekmişiz çekeceğimiz kadar...

Kızlar Ne Diyor 4

• Benden uzak Allah'a yakın olsun . Ne üzüleceğim o beni kaybettiği için üzülsün.

0|0
    0|0
  • yakın arkadaş oldum zaten sonra ayrıldılar biz çıktık

0|0
    0|0
  • böyle bişey yaşamadım ama vazgeçmeye çalışırdım heralde

0|0
    0|0
  • bu durum benim başıma da geldi ben hiçbişey olmamış gibi yaptım açıkçası ama onunla bağlantımı hiç kesmedim sonra kızla nasıl ayrılcağını sordu bana onu üzmeden bende anlattım falan şu an hala konuşuyoruz samimiyiz yani sende böyle yap bağlantıyı hiç kesme

0|0
    0|0
Yükleniyor...