Hesabımın aynısını alarak Beşiktaşlı olarak gezinen kişi bunu niye yapar?

arkadaşlar spor bölümünde beşiktaşlıyım diye fink atan üye hesabı kapatılmıştır lakin hesabımı kopyalamıştır.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Bunu yapan nasıl bir işsizse artık

1|0
    1|0
  • O hesabı bende tespit ettim ve yöneticilere ayriyetten bildirdim, gereğini yapmış olmalarına sevindim.

Fakat kafama takılan bir şey var, neden olayı Beşiktaşlı olup olmadığı bile belli değilken, Beşiktaşlı olduğu için yapmış gibi lanse ediliyor ya da öyle olmasa da insanlar tarafından böyle anlaşılıyor :))

Aranızda husumet olan biri tarafından, size bir kasıtlı sataşma için açılmış bir hesap sonuçta, ne olduğunu da bilemeyiz aranızda. Ama bunun tuttuğu takımın taraftarlığıyla alakası yok, veya böyle bir genelleme yapmak yanlış geliyor bana ;)

0|1
    1|0
    • git bul o kızları admin bıktım artık ya :)

• yorumlarım hala duruyor iyi günler.

• @Bendiss
      Bir şeyi daha hatırlatayım, ben şikayet edemiyorum. Senin şikayet için bastığın bayrağa bastığımda ben yorumu kaldıracağım mod ekranı geliyor. Yani bir mod ya da bir yönetici, ya bir şikayetle ya da rutin kontrolünde görmüş ve yorumuna müdahale etmiş. İkili bir diyaloğumuz olduğu ve yanlı hareket ettiğimi ima etme diye, hemde etik olarak (sen inanmasan da ben dikkat ederim bunlara kardeşim) ben yorumuna müdahale etmedim, sadece mesaj yazarak hem sitem ettim, hem de uyardım. Fakat uyarı kısmı bitti artık, lütfen yorum yaparken, cevap verirken, görüş sunarken site kurallarına uygun hareket ediniz sevgili "guru"m. Lakin bu kadar zaman geçiren biri olarak sitede, aynen dediğin gibi kuralları benden iyi bilmen lazım. Fakat açıkça görüldüğü üzere, pratik ve basit mantık her zaman doğru sonuçları vermiyor ;)
      Keyifli paylaşımlar dilerim, kimse kimseyi kırmamaya özen göstersin lütfen.

• serefszler

1|0
    0|0
  • Suslu bizi iyi taniyan biri direk benim cevabim altina sende ol yazdigina gore bana sirarsan fenerli bunu yapan gibi geldibana iyi dusun ;)

0|0
    1|0
    • şu sitede hanımefendi kişiliğimi bozmak istemiyorum zorla kendileri gibi çirkef yapmaya çalışıyorlar

• Terbiyesizlik baska birsey degil besiktasliysada erkektir fake hesap acmayi cok sevenler var sonucta sitede.

• erkek midir gay midir kız mıdır lez midir her ne mahluksa peşimi bırakmıyor bir huzur vermiyor insana tek dertleri GS olmamız diye düşünüyorum ben

• Sikayet et

1|0
    0|0
  • kıskanç k*pek çok bu sitede

1|0
    0|0
  • Ah bu Beşiktaşlılar yok mu niye böyle yaparlar anlamak zor :) Dün sen diye konuştum birde sorularda :)

0|0
    0|0
  • Alıştık artik boyle şeyler yapmalarina

0|0
    0|1
    • ben bu sitede uber mod olarak yeniden görevimi kazanmaya çalışıyorum ama bu sitede Beşiktaşlı iki zat benim hesabıma saldırıyorlar cevaplarım yorumlarım hiç yere kaldırılıyor site kurallarına aykırı paylaşım yapanlar da uber veya s mod falan olamazlar hooooppppp idil tekrar başa döner bunların yaptığı tezgahı kimse bana yapmadı bıktım artık ya lanet olasıcalar alttaki yazmış bak istersen ama beni sindiremezler bu zamana kadar çok üzerime oynadılar renktaşlarımın hepsi biliyor hepsi o yüzden kimse onlara inanacak değil

• Sen ne konuşuyosun ya? Cümle kurmayı öğren önce, birde kurarken biraz düşün... Kimi savunmuşum? Kime haksızlık yapmışım ben? Ezbere yazıyosunuz ya... Beşiktaşlılar aynen dediğim gibidir bilader bu arada, sen on tane Beşiktaşlı tanıyıp bu yorumu yapamazsın genelleyip böyle... Benim tarafsızlığımı herhangi bir yerde kaybettiğimi kimse söyleyemez, gösteremez, iddia dahi edemez. Fakat sen resmen takım düşmanlığı ile provokatife ediyorsun olayı şimdi, sırf Beşiktaşlıyım diye saçmalamışsın resmen yorumunda...
      Neyse sevgili "guru", bu kadar zaman geçirmişsin sitede, provokatif hareketler yasaktır, bu vesile ile hatırlatmış olalım...

• sana yazdığımı okuyabildin mi beni takip et dediğim mesajat demiştim sanırım kalkmış sana kolaylık açısından önemli bilgi vericeğim

• vay kopyacı vay.

0|0
    0|0
  • fakeler cok zaten normal

0|0
    0|0
  • Şikayet et

0|0
    0|0
  • hadi yaa. o sen değilmiydin bende gerçekten beşiktaşlı oldun zannettim

0|0
    0|0
    • beşiktaşı severim avrupada desteklerim ama taraftarını sevmem çok kinciler atarlı oluyorlar

• @Bendiss bölünmediğinize sevindim:) zaten bu süslü takım değiştirse dünya ters dönerdi

• ölürüm daha iyi be canım GALATASARAYIM ama diğer takımlara saygılıyım yine yurt içi değilde dışarda yenilmemizle dalga geçilince tırnaklarım çıkıyor oda olsun artık :) ilker

• Bilemicem tatlım

0|0
    0|0
  • dertmi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Beşiktaşa yapılan bir komplo ve karalama kampanyası linç edelim arkadaşlar asdfgh geçmiş olsun dikkat ederiz böyle şeylere

1|0
    0|0
  • Dangalakligini ispatladi kendisi

1|0
    0|0
  • Sitede yeni misin?

0|0
    0|0
  • resmen işsizsin vallah kendi hesabının fakesini açıp ortada dolanan ilk kişi olarak tarihe geçeceksin bu kadar basit olmayın bence ;)

0|2
    0|0
  • bende gördüm o yorumu artık beşiktaşlıyım demişsin şaşırdım savcılığa ver direk

0|0
    0|0
    • ado ben bu sitede uber mod olarak yeniden görevimi kazanmaya çalışıyorum ama bu sitede Beşiktaşlı iki zat benim hesabıma saldırıyorlar cevaplarım yorumlarım hiç yere kaldırılıyor site kurallarına aykırı paylaşım yapanlar da uber veya s mod falan olamazlar hooooppppp idil tekrar başa döner bunların yaptığı tezgahı kimse bana yapmadı bıktım artık ya lanet olasıcalar alttaki yazmış bak istersen ama beni sindiremezler bu zamana kadar çok üzerime oynadılar renktaşlarımın hepsi biliyor hepsi o yüzden kimse onlara inanacak değil

• burada sende beni biliyorsun değer verdiğim bir iki fenerli ve Beşiktaşlı var onlarda beni biliyorlar nasıl olsa hiç muhatap olacak halim yok canım engelledim bitti gitti

• Engellesen başka hesap açmıyacaklar sanki uğraşmaya devam edecekler tabi sende haklısın uğraşmazsın savcıyla mahkemeyle polisle ama bana yapılsa iftira atılsa veririm bence başka nick aç burdan bir kaç sevdiğine mesaj at tek onlar bilsin sende rahat edersin ben 1 yıldır burdayım fakeli hesaplar bitmiyor alıştım bende artık neyse canım yinede sen bilirsin

Yükleniyor...