Kapat

Kilomu sporla kasa çevirmek istiyorum. Ne önerirsiniz?

arkadaşlar 19 yaşında 95 kilo ve 175 cm boyum var kilomu sporla kasa çevirmek istiyorum spor yaparken hem yağ yakıp hemde güzel bi görünüm veren içecekler varmı yda ilaçlar .

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• İlaç yoktur arkadaş spor salonuna gidip canını yakarak zayıflayacaksın öyle mucizevi laçlar malesef yok ama gazlı içeceklleri keseblirsin veyahamburger ve yemeni azalt 175 boya 95 kilo çok ama çok kötü ben 186 boya 79 kiloyum

Kilonun tamam olup olmadığını anlamak için boyunu kendisiyle çarp 175*175 sonra kilona böl çokan sonuç 24den fazlaysaki eminim öyşedir bu senin için kötü 23 se iyi 22 se süper sayılar buçuklu çıkacak o yüzden buçık farkıyla bile azalsa senin için iyidir bayağı fark eder

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• kas ve obez

0|0
    0|0
  • kilo kas ...

0|0
    0|0
  • aktan bahsetmiyorum melonun da olmadığı gs ortasahasına rrrrr

0|0
    0|0
  • aktan bahsetmiyorum melonun da olmadığı gs ortasahasına eeee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eğer ilaçla yapacaksan hiç yapma Hani bir laf vardır Buz dağının görünen yüzü diye.

Dışın şişer ama için boş olur. :))

Ek olarak hiçbir zaman yağlar kas olmaz onları önce sağlam bir şekilde eritmen gerek ki 1.75 boya 95 Kilo çok fazla ve işin biraz zor açıkçası çok azmetmen ve sağlam bir salona yazılman lazım.

Bende Fitness yapıyorum hiç yönlendirenim olmadı 1.88 Boyum ve 81 Kilom var gayet fitim.

Yönlendirenim olsaydı daha iyi olabilirdim. :))

0|0
    0|0
  • Bayağı fazlan var.Önce kilo vermen gerekli bence.Sonra ağrılık çalışarak filan çevrirsin kasa.

0|0
    0|0
  • Önce kısa süreli mesafeleri ağır tempoda koş. Sonra hızını ve mesafeni artır. Ardından açlığını sadece salata ile geçir.

0|0
    0|0
  • kardesim once L carnitine kullanıcaksın vucudundakı yagları atıcaksın sonra protein tozu kreatin kullanıp kasa cevırıceksın spor yaparak tabi

0|0
    0|1
    • l carnitine yi çok övdüler ama ciğerleri falan iflas ettiriyormuş diye duydum sen kullandınmı ?

• İlaç almaktan uzak durmalısın bence. Bir spor salonuna yazılıp profesyonel destek almanda fayda var. Kilonu 85'e düşürürler büyük ihtimalle zaten o verdiğin 10 kiloyu da kas yaparsın. Hafiften vücudun fit olur.

0|0
    0|0
  • Kilo kasa dönmez dostum üzgünüm.. Ancak sporla kilo kaybedersin doğru..

0|1
    0|0
    • yağları eriterek kas büyümesine katkıdan bahsetmeye çalışıyor fakat kilo dediği maşşallaaahhh 95 kilo nurtopundan hallice bu arada artı

• kick box

0|0
    0|0
  • hemen ağırlık bas

0|0
    0|0
  • kilon kasa dönmesi için çok önce biraz vermelisin

0|0
    0|0
  • İlaç almak yerine güzelce beslensen, bol bol spor yapsan daha iyi.Sana önerim Amerikan Futbolu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...