Kayak merkeze gitmeden önce yanıma ne aliyimm?

Bu akşam Uludağ'a gidecek
Yanıma ne aliyimm?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaşlar bende dağ gidiyorum birkaç gün sonra ve bütün eşyalarımı yanımda götürmeyi planlıyorum. Kayak takımımdan eldivenine kadar. Hem hepsini çok uyguna ve indirimden yararlanarak yeniledim.
    Hem milletin bakterili ayakkabılarını neden kiralıyayım ki? Zaten almışım Beginer seviyesi WOLKL marka kayak, Dalbello marka ayakkabı, Merkel bağlama ve batonlarına 999 liraya.. piyasada aynı seti en ucuz satan yer 1.299 TL satıyor. Gidip görmenizde fayda var... Kiralamak hem daha pahalı hem de hijyenik değil.. üstelik ben yılda birkaç kez gidiyorum kayağa.. mantıkl değilmi sizce de? Yabanstore bu konuda çok bonkör, hem indirimde hemde kaliteli eşyaları.. İLgilenenler olursa Mağaza Akatlar da MKM -1. katta

0|0
    0|0
    • Götürde git ne yaprsan yap kayağa gitmek bin pişmanlik. Bosuna para siciyoz

• uygun bir mont uygun botlar şapka şal kayak takımın varsa al yoksa kiralayabiliyosun gözlük eldiven unutma...

0|0
    0|0
    • Evet biliyorum eldiven de kiraliyo. Video çeken kask var midir biliyon mu?

• yok o senin söylediğin ayrı bir alet onu kendin alıp takman gerek kiralayamazsın yok yani. uludağ şu an çok güzel kar süper.

• Aynen ağaçlar olmazsa bile daha süper

• Eldiven gözlük sapka fotorafm. Kalin kazak standart seyler iste baska birsey gerek yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...