Hiç arkadaşınız olmasaydı?

Hiç arkadaşınız, çevreniz yok diyelim. Nasıl arkadaş ve çevre edinirdiniz? Neler yapardınız? Nasıl davranırdınız? Nereden başlardınız?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bir başarı elde etmişim daha ne isteyim olmasın arkadasım dostum falan istemiyorum ben :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• öncelikle profiline baktım

şu karamsar havadan çık

daha sonra insanlara güler yüz göster selam ver

sen bir cafeye yada kahvehaneye git otur kalabalıgın içine

tanış insanlarla sonra tekrar oraya takıl arkadaş çevren olacak

bende şu aralar eski mikropları hayatımdan çıkardım ve yeni arkadaş çevresi yapıyorum

ve yeni arkadaşlarımı cidden çok seviyorum

araya bir iki mikrop gene takılsada onlarla bağlantıyı kesiyorum

canını sıkanı dehliyeceksin temel kural 1

senden de davet gelsin hep devletten bekleme temel kural 2

0|1
    0|0
  • su sanaldan çıkardım önce.. buradaki sahtelikleri bırakırdım..

sonra en samimi halimle insanların benim arkadasım olması ıcın dua ederdim.. oldu da :)

0|1
    0|0
  • en kolayı banklarda oturur ve yanıma oturan biriyle konuşacak bir şeyin olmasını bekleyebilirdim. güzel bir yerde oturup şehri ve insanları izlemek güzeldir, sıkmaz. bir süre sonra tanımadığın kişilerle konuşurken bulabilirsin kendini. benim başıma geldi. iyi oluyor.

0|2
    0|0
    • sen bayansın ama. bense hiç çekiciliği olmayan bir erkek. arada fark var.

• benim konuştuklarım erkek değildi. kızdı. erkek de olsa olabilirdi ama şansıma kızlar denk geldi ve güzelde geçti. hatta bir seferinde o kadar çok birini istedim ki tanımadığım 50 yaşlardaki bir kadını yolda durdurup ben konuşmaya başladım. ( bu benim için imkansız bir şeydi bu arada ) hiç tanımadığım biriyle çok özel şeyler konuştuk. aslında bence insanlar kendilerine iyi yaklaşan kişilere karşı sevecen yaklaşıyorlar. çekicilik alan önemli değil.

• Şuan aynen o durumdayım kendi başıma yetiyorum bir çok şeye bazen bu iyi geliyor insana ama belli bir yere kadar onuda itiraf etmeliyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dans Merkezi,dernek,spor solonu gibi sosyal ortamın olduğu hemde tanışmanın zaruri olduğu yerlere gidebilirsin.Ortak bir amaca yönelmiş insanlar herzaman daha hızlı tanışıp kaynaşırlar.Zaten edindiğin bir kaç arkadaş yeni arkadaşlar edinmeni sağlayacaktır.

0|1
    0|0
  • bi köpek al adını dost koy canın sıkılınca otur onunla konuş gerci cevap veremez ya sana olsun

0|1
    0|0
  • emin ol ben onu yaşadım... iki kere bi ünv. ye ilk gittiğimde bi de antalyada... çok vurdumduymaz oluyorum... kimseyi takmıyorum... işime geldiği gibi davranıyorum... ciddiye alınca olmuyor cünkü...

0|1
    0|0
  • Bende yurtdiisna ciktigimda bu ulkde hic arkadasim yoktu simdi turkiyeden daha cok cevrem var biriyle tanisiyorsun oda seni baskasiyla tanistiryor oyle gidiyor

0|1
    0|0
  • ... Bilgisayarım yeterdi bana..

0|1
    0|0
  • kurslara gidersin, gezi turlarına falan katılırsın

0|1
    0|0
Yükleniyor...