Allahim deliricigim, niye kilo veremiyorum ben ya 😒?

Yediklerimi sayiyorum size. Sabah 3 tane zeytin biraz peynir domates salatalik bir dilim salam bir dilim cavdar ekmegi oglen evdeysem bir kase yogurt biz muz 3 tane kuru kayisi isteysem cok az miktarda yemek zaten pilav falan almiyorum. Aksam bir kase corba ya da az miktarda sebze yemegi coban salata bir kase yogurt veya bir bardak ayran. Bunun disinda hic bisey yemiyorum. Gunde en az 2 litre su iciyorum. Haftada 4 gun spor salonuna gidiyorum ve en az 2 saat spor yapiyorum. Neredeyse bir ay oldu. 2 kiloyu zorlukla verdim. Normalde dikkat ettigim zaman cok hizli kilo verirdim ben. Metabolizmam hizlidir. Bu sefer niye boylr oldu yaa?😞😞😞

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Muz kilo yapar

0|0
    0|0
  • ozaman sürekli dikkat edicen hızlı kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • öğünleri sıklaştır. metobolizmanı sürekli çalışır tut ve kardiyo 30 dk'dan az yapma. Ayrıca kışın kilo vermek zordur. Biraz sabır.

0|0
    0|0
  • Sakın ol takma kafana dikkat et biraz

0|0
    0|0
  • Gende kilo varsa vermek zor almak kolay :D

0|0
    0|0
  • Şişman hatun sevmiyim:/

0|0
    0|0
  • Kabızlık var mi sacın incelir mi hipotirodi olabilirsin

0|0
    0|0
  • o dediklerini yesem ben duba olurum yahu o ne oylee :))))

0|0
    0|0
  • ekmek yemegi kes bir ayda rahat verirsin

0|0
    0|0
    • İyide sadece sabah kahvaltisinda 1 dilim cavdar ekmegi yiyorum zaten onun disinda ekmek yemiyorum ki

• kac kilosun peki uyumadan 4 saat önce yemek yemelisin 4 saat geçtikten sonra uyumalısın

• sindirim sistemin yavaş çalışmadığını nasıl anladın?

0|0
    0|0
  • Ahh ah üzüldüm sana şimdi, sen hayatın bıyunca aç olarak yaşıyormuşun :D

0|0
    0|0
  • Boyun kac dadlum :)

0|0
    0|0
  • Az ye 😄😄😄😄😄😄

0|0
    0|0
  • alırken bıze sordun mu ya da yerken

0|0
    0|0
  • Bende alamiyorum 3 tane zeytin yedim hemen s.. ctm az evel nasil kilo almaliyim diyede soru sordum 10 saniye once

0|0
    0|0
  • Peynir ve yoğurdu çıkar listeden

0|0
    0|0
    • İyide onlarin disinda biseyden protein almiyorum ama

• Protein alıyosun ama yağ oranıda yüksek besinler

Kızlar Ne Diyor 3

• Beslenmen guzel sporda var su iciyosun biraz simdi kafani rahattut takinti yapincada gitmiyor kilo ;)

0|0
    0|0
  • Triodlerine baktım canım ts3 hormonun yavaş işliyor olabilir buda metobolizmayi minimum seviyede çalışmasıdır ve kilo vermeyi engeller su icsen yarar öyle diyim..

0|0
    0|0
    • Baktirdim canim tiroidlerimde sıkıntı yok. Normalde cok hizli kilo veririm. Bu sefer niye biyle oldu anlamiyorum.

• Hım aslında beslendiklerinde sağlıklı gıdalar biraz vucudun alismasina bırak ozaman napalım :) takma kafana 2kilo kilodur :)

• Haftada 4 kez 2 saar spor yapiyorsan kas yapmissin ve kas yagdan agirdir bu yuzden olabilir

0|0
    0|0
    • Yooo kas dokusu falan hissetmiyorum ben hala elimi karnima atinca yag geliyor elime

Yükleniyor...