Kus avi balik tutma merakiniz var mı arkadaslar?

Balik tutma merakiniz var mı ya da kus avi merakiniz hangi turlerle ilgili av yapiyorsunuz

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• balık tutmak muthıs keyıf, su mevsımde olsun alacaksın olta takımını gıdeceksın marinadan atacaksın oltanı bı karagöz veya levrek takılıp gelecek cekeceksın onu denızden resmen yana yana döne döne gelecek mubarek.. balık vurmadıgı zamanlar var bırde dusun dusun düşün..

0|0
    0|0
    • Ah birde levrek yakalasam ugrastiriyor beni sazan_ sari_ kefal_yilan baligi_cupra bunlari yakalayabiliyorum levrek bana garezi var :)

• Rica aderim Levrek icin biraz daha bilgi edineyim vurdugu yerde vuracam onu :)

• ya bır bocek var ınsan elıne alamıyor pek ısmı dılımın ucunda ama dusmuyor klavyeye.. levrek ve mırmır bayılıyor ona.. tabııkı dogru misina kalınlıgı ve ıgne ucuda sart..

Kızlar Ne Diyor 2

• Balık tutmak çok güzel bir şey ama kıyamıyorsun ki kendi elinden olunca

0|0
    0|0
  • merakım yok sevmiyorum hele kuşları vuramam asla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• olta takımım var ama henüz kısmet olmadı atmak :D balık tutmak için gidiyorum sahile orada bir dalıyorum amcamlarla muhabbete bakmışsın saatler geçmiş yine geri dönüyoruz olta sallayamadan :D he diyeceksin ki kur oltanı yap muhabbetini ama bir selam veriyorsun başlıyor koyu sohbet buz gibi havada bir yandan sohbet bir yandan votka için oluyor sımsıcak :)

0|0
    0|0
    • Buda senin zevkin olta atmadan gelmek birde muhabbet votka degmeyin keyfime diyorsun oda iyimiss :)

• Balık tutarım ara sıra.

0|0
    0|0
  • balık tutmayı severim kus falan vurmam karsıyım balıgıda zaten tutup geri salarım

0|0
    0|0
  • Balık tutmak dünya da en keyif verici hobidır ama tutabılene.

0|0
    0|0
Yükleniyor...