Qarabag very Inter Maci?)(?

ya Qarabag son saniyedi vurdu amass saymadilar bu nasil hakim ya yalandan ofsayt dedi ya. serefsiz !

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Alışırsın zamanla Türk Takımlarına karşı Avrupa sürekli böyle. Son 2 sezon Trabzonu ve 3 sezondada Gs ı yediler. Belkide 2 sene önce Şl yi alcak havaya girmişken Ronaldo nun 2 maçtada ofsayt golü verildi.

Trabzon 3 4 sene önce Şl de oynarken sonra maçta dedilerki Çsk Moskova ve İnter yöneticileri bir araya gelip bu Türkler çıkmasın grupta bırakalım diye bütün basında çıktı ve kimsede şikayet etmedi. Aynı şekilde İnter Çsk maçı İnter in çok komik yediği goller veya attığı goller ile Trabzon çıkamadı. Aynı şekilde Belhanda aynı dönemlerde bir maçta karşı rakip düşmesin diye topu penaltıdan avuta vurdu ve yine onada ceza kesilmedi. Ama o dönemde şike yüzünden Türkiye yerle bir edildi.

Bu Avrupalılar hep böyle ırkçı özellikle Türklere karşı. Bence UEFA nın gözden geçirilerek yeniden yapılandırılması lazım. Merak ediyorum kaç tane Uefa da müslüman adam var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gruptan çıkmayı hak etmişlerdi ama sans gulmedi

0|0
    0|0
  • karaktersiz hakem izledim maçi... !!

0|0
    0|0
  • İddaada bile qarabağ verdim inşalla yenerler diye olmadı inşallah seneye çıkar.

0|0
    0|0
  • bişi olmaz zaten dıger turda elenırlerdı

0|0
    0|0
    • mantık süper hocam. bence bu yorumdan yola çıkarak olmaz inş ama yarın birgün biri seni öldürürse. birşey olmaz zaten birgün ölecekti diye adamı serbest bıraksın

• benim beğenmediğim mantığım senin mantığın aslında neyse

• tamam hoca @nükleerbşlıklıterlik uzamasın dıyorum hadi

• :)))

0|0
    0|0
  • 90 da golü verdiler siteden geri aldılar tam kupon tuttu demiştim bende

0|0
    0|0
  • Vay azeride mi var burada :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2