Kaslı erkekler 1-0 önde midir?

Nedir bu kızlardaki kaslı erkek merakı, özellikle bir erkeğin karın kaslarından niye bu kadar çok etkilenirsiniz?

Güncellemeler:
Bazı arkadaşlar boy ile de orantılı olmalı demişler, fazla olmamalı demişler.. Sizce nedir ideal boy bir erkek için?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Önde falan değildir sevgilimin hiç kası yok kilolu biraz ama beni zekasıyla doğallığı samimiyetiyle kendine aşık etti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 11

• Bakımlı erkek 2-0 öndedir

0|0
    0|0
  • Bence şişme kastan ziyade sporla yapılmış ve aletsiz work out ile yapılmış (Şınav mekik vs.) kas hem daha fit ve güzel duruyor hem de daha işlevsel, şişme olmuyosun yani hakkını veriyosun kendimden biliyorum hayvan gibi adamın basamağı göğüs pressi ben güle oynaya bastım adamın önünde

0|0
    0|0
  • 1 sene önce fitness ile yakından alakadar olmuştum (2 yıl aralıksız antreman düzeni) açıkçası hayli düzgün bir fiziğe sahiptim kas vs. herşey tamam gibiydi. ve 87 kiloydum. (boy 191 cm) ama arkadaş çevremde kızlar arasında şu an olduğum kadar popüler değildim :D şu an 70 kiloyum ve derslerim sağolsun antreman düzeni vs. bırakmadı :D
    o yüzden kas mevzularına çok takılmayın kanki, inan alakası yok. iş zeka ve ahlakta bitiyor

0|0
    0|0
  • 2-0 de

0|0
    0|0
  • sitedekiler nedense pek beğenmiyolar.

0|0
    0|0
  • Elbette öyledir.

0|0
    0|0
  • tabii ki öndedir

0|0
    0|0
  • Görüntü cılız bir insandan ziyade yanında güçlü bir insan isterler diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Birsey diyeyim mi cogu kadinin umrunda bile degil.
    Kalibimi basarim buna.

0|0
    0|0
  • Yakısıklı erkeğin 1 adım gerisindedir.

0|0
    0|0
  • Yani kızlar kaslı erkeklere bakar

0|0
    0|0
Yükleniyor...