Spor yapmayı kesince kaslı kolun aldığı şekil nasıl olur?

misal kol kası yaptım. daha sonra egzersizleri ve sporu kestim. o kaslı kolun aldığı şekil nasıl olur? kaslar kolun şeklini ve estetiğini bozmadan gider mi zamanla yoksa çirkin bir görüntü mü bırakır?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sarkmaz ama yavaş yavaş eski haline döner.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hafif hafif erir gider.

0|0
    0|0
  • Görüntü çirkin olmaz..

Spora başlamadan önce görüntü nasılsa, bıraktığın zaman aynen o haline geri döner..

0|0
    0|0
    • herkes ayrı telden çalıyor diğer üyeler de sarkar, çirkin bir görüntü oluşur vs demiş. hanginize inanıcam ben. o kadar kası boşuna yapmışsın ares efendi. yanlış yönlendiriyosun beni senin aklına uyanın vay haline:D

• Benim dediğim doğru.. Emin olabilirsin.
      Ben çok kişi gördüm yapıp hastalıktan dolayı ara veren, sonra tekrar başlayan.. Bırakınca görüntü çirkinleşmez, kas kütlesi küçülür ve eski haline döner o kadar ;)

• hacimini şişkinliğini kaybeder

0|0
    0|0
  • iyi beslenirsen proteini bol alırsan korursun ama beslenme kötü olursa yavaş yavaş kaslar erir sarkar. ama bir anda erimez uzun zaman sonucu olur

0|0
    0|0
  • Hiç birşey olmaz kasta normal yağ gibi söner yavas yavaş.
    Kas yap severm doğru yoldasın

0|0
    0|0
  • Hayır eğer sporu dogal yaptıysan etkisinden uzun zaman geçse bile gorunumunden pek bişey kaybetmez gayet iyi gorunur tabi eger ilaç ve zararlı şeyler kullanılmazsa

0|0
    0|0
  • Ilk başladığın zaman Nasılsa o Şekil olur seninkisi

0|0
    0|0
  • Sarkma olur özellikle triceps lerde.

0|0
    0|1
    • sarkma anca takviye aldığında olabilir. doğal olarak çalışırsa bir sorun olmaz insanları böyle boş yalanlarla spordan soğutmaya ne gerek var:)

• Kas kütlesi azalır o bölgede yağlanma olur özellikle tricepslerde. Yaglanma olunca da bir miktar tricepsler gevşer. 3 ay ara verdim benim başıma bu geldi. Çalışmayan demir paslanır diye boşa dememisler. Ister istemez yağlanmadan dolayı cok az da olacak. Her soyunan fitness koçu kesiliyo başımıza a. mk

• temel reisin ıspanak yememiş hali gibi

0|1
    0|0
  • yağlı kol olur o zamanla evrim geçire geçire kol böreğine kadar gider

0|0
    0|0
  • Spor yapmayi birakinca kasli kol koca karı poposu gibi olur

0|0
    0|0
  • değişme olmaz son bıraktığın gibi kalır.

0|0
    0|0
  • Sarkar

0|0
    0|1
    • belli ki spor yapmamışsın. Birşeyi bilmeden yorum yapıp insanları spordan soğutmayın. Sarkmaz sadece eski haline geri döner yavaş yavaş.

• 6 sene yaptım kick box mai tai yaptım fitness yaptım dostum sporu biraktmi sarkar

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...