Kızlar ulaşılmaz erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Kızlar size sorum olacak. Şimdi bir erkeğe aşıksınız diyelim ve bu erkekte uzun boylu,çok yakışıklı,sempatik vs. erkekte olmasını istediğiniz bütün özellikleri içeriyor. Ve bu kişide ulaşılmaz biri olsun. Bu kişiye yakınlaşırmısınız yoksa bu ulaşılmaz bize bakmaz deyip bırakırmısınız?

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• bende böyle bir dirim oldu. 1 sene cok asiktim birine ama ne yazik ki olmadi, daha ucuz elde edilebilen kizlari tercih etti. aradan uzun zaman gecti, onu bende istemiyormus gibi yaptim ve unutmaya calistim, ama o sevdigim kisiye ulasamamak cok kötü bir his. unuttum evet.. ama onu her gördügümde kalbim hala hizli carpar, heycanlanirim eskisi gibi. bu hayatim boyunca böyle olcak heralde. ben sallayip atamadim kalbimden malesef :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• tipim değil der sallarım.yakışıklı sempatik insan oldum olası dertttir.o yüzden baştan kaybetti zaten :D

0|0
    0|0
  • mundar diyorum

0|0
    0|0
  • Aşık olurum ama o kişi sen değilsin emin ol =/

0|2
    0|2
    • Ben seni tanıyorum, farkında değilsin mahallenin sonundaki ev varya ikinci katında yaşıyorum.Ve gizli bi hayranınım. Tanışmak iç..i..n. burnum uzuyor kusura bakma yazamicam daha fazla.

• Yok kalsın ben kimseyle tanışmak istemiyorum

• ulaşılmaz kadın/erkek yoktur bence

0|1
    0|0
  • koyver rahman gitsin :D

0|0
    0|0
  • ulaşılmaz erkek diye birşey yok :D

0|0
    0|0
  • ulaşılmaz erkek yoktur kadınlığını kullanamayan kadın vardır diye düşünürüm :)

0|0
    0|0
  • öylelerı ukaladır burnu havada yanaşlmaz

0|0
    0|0
  • ulaşılmaz diye düşündüklerim hep en kolayı oldu

0|0
    0|0
  • öyle tiplerden hoşlanmıyorum direkt vazgeçerim ben. kendimi biliyom

0|0
    0|0
  • benim olmayan degeri benim için sıfırdır