Fenerbahçe ülkerle anadolu efes göğsümüzü kabartıyor!!!?

fenerbahce bugun barcelonayı deplasmanda yendı anadolu efeste tam gaz gıdıyor galatasaray lıv hospıtal bıtık durumda sızce bu sene fenerle anadolu efes eurolegue de nereye kadar gıder artık dörtlü fınallere gıder mıyız favorılerınız kımler bu sene ılk dörde?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• İki takımda iyi ama efeste kristic dönünce daha sağlam hücum edecekler

0|0
    0|0
  • fb harika kadro kurdu bu sene görmesi lazım dörtlü finali... efeste aynı şekilde.. Galatasaray ise basketbol şubesinde bu sene yaşadığı sıkıntılara ve dar kadrosuna rağmen iyi işler yaptı bence...

0|0
    0|0
    • katılıyorum arroyo tasıdı gs yı ama furkanın gıtmesı ıyı olmadı ben fenerbahceden beklıyorum dortlu fınalı kesınlıkle

• hiç sorma ölüm grubu harbiden :)

• almanya bıle bızı zorlayabılır son yıllarda cıkısta onlarda bızımkıler gununde olmazlarsa hele turnuvada yandık..

• Favorim yok ama olympiakos diyim.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe final four oynayabilir bu sene.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçede biraz daha şans olsun FINAL FOUR oynar. Efes'in da Kristic yanında olmalı. Fakat 8'den sonrasını göremez gibi.

0|0
    0|0
    • efes konusundakı tespıtıne bende katılıyorum krıstıc sart bı yerden sonra takım donmuyor ona ıhtıyacları fazla fenerbahceden ben kesınlıkle beklıyorum ama bazen dengesızlıkler yapıyorlar bılemıyorum sans da lazım aynen

• Yeniyim fakat biliyorum kategoriler var. Fakat anasayfada bu soruları görmekten sıkıldım asıl konuları göremiyorum. Neyse isteyen istedğini açar bana laf düşmez iyi geceler.

• demek ıstedıgını anladım da buda benım ılgı alanım artık yapcak bısey yok :) ıyı geceler

Yükleniyor...