Erkekleri hic anlamiyorum.. Neden su takim meselelerini bu kar buyutuyorlar ki? :D?

Takimi icin adam bicaklayanlar, dovenler bir takim icin bunlar deger mi?
Boyleleri hakkinda ne dusunuyorsunuz? :)

Bakalim bu sitenin fanatikleri kimlermiss?
Ben gs'liyim ama tabiki fanatik degilim..

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bende anlamiyorum :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• http://youtu.be/spDJoeItIMk

Seviyorum arkadaş, hiçkimseyi sevmediğim kadar. Galibiyetiyle sevinip mağlup olduğunda üzülüyorum. Asla terketmeyecek sevgili gibi...
    Galatasaray için durup dururken adam bıçaklayacak, dövecek değilim. Fakat işi abartıp ağır hakaret eden olursa döverim, bıçak çekersede bıçaklarım. Benim anam ağlayacağına onunki ağlasın.

1|0
    0|0
  • ne güzel işte. erkekleri anlamadığınız bir konu çıktı size. biz ne yapalım kadınları yıllardır anlayamadık:)

1|0
    0|0
  • Galatasaray bir takımdan ötedir.
    Böyle insanlar için adam gibi adamdır diyorum.

www.izlesene.com/.../6660395

0|0
    0|0
  • büyütmüyoruz takımlar büyük :P

0|0
    0|0
  • Gs fanatigitim siz neden kilosunuzu gogus kalca olculerinizi bu kadar buyutuyonuz

0|0
    0|0
  • Bizim için Galatasaray din gibi mezhep gibi köklü bir inançtır. Sen Galatasaraylı olmasan da olabilir.

0|0
    0|0
  • Magandalık ile Fanatiklik çok zıt şeyler ama biz Türkler yine engelleri aşıp Şiddet ve Sporu birleştirmeyi başardık... Niye? Çünkü bir şeyden zevk almayı bilmiyoruz biz...

0|0
    0|0
  • Nasıl sapına kadar erkeksek ondan daha fazla besiktasliyim besiktas askin kendisidir yasam tarzidir ruhtur ASLOLAN HAYATTIR HAYATTA BESIKTAS

0|0
    0|0
  • ben fanatik bir beşiktaş taraftarıyım ama hiçbir zaman holiganlık yapmadım senin bahsettiğin şey tamamen holiganlık ve şiddetin her türlüsüne karşıyım

0|0
    0|0
  • Takim tutmak oyle biseyki be bir cisim nedebi varlik degil takim manevi olan bisey asktir kisacasi benim icin

0|0
    0|0
  • 4 kişi 2 fenerliye daldığımız dogrudur..

0|0
    0|0
  • Sen neden alışveriş olayını bu kadar büyütüyorsun ki ile ayni cevaba sahip bir soru bu :D:D

0|0
    0|0
  • erkekler de seni anlamıyor dostum :)

0|0
    0|0
  • Takım önemli değil o kadar da takım için kimseye zarar vermem...

0|0
    0|0
  • Bende fenerbahçeliyim holigan değilim.

0|0
    0|0
  • GFB Heryerde :)

0|0
    0|0
  • büyütmüyoruz bazılarımız futboldan nefret eder :D

0|0
    0|0
  • Takım için kimseyle kavga etmem kavgayı bırak diyaloğa bile girmeem

0|0
    0|0
  • futbol aşktır...
    gönülden bağlıyız...

0|0
    0|0
  • bende Fenerbahçe fanatigiym ama holigan degilim işte ben o insanlara cahil diyorum futbol kardeşlikdir
    futbol adam bıcaklamak degildir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Erkeklerin bazılarına göre ulvi bir şeydir; takım tutmak, taraftar olmak ibadet gibidir. kimi onu yerine getirir, kimi savsaklar, belki de öylesine inanıyordur. Ama insan o ''90'' dakikada hop oturup hop kalkıyor,, dua ediyor,, ya da her neyse,, iyi şeyler diliyorsa,, bu kesinlikle ruhani bir şeydir..
    Bu duyguyu daha önce hissettim..

1|1
    0|0
  • aynen bende anlamıyom :D

1|0
    0|0
  • insanlar bir yere bağlanma ihtiyacı hissedebiliyor.
    bazıları bu bağlanma olayını çok abartıp işi bıçaklama , kavga etme , stadyumu ateşe vermeye kadar götürüyor. bu insanların hayatlarında eksik olan bir şey var ki , bir takıma çok uç şekilde bağlanabiliyorlar.

0|0
    0|0
  • ben takim bile tutmuyorum bukadar sacma bisey görmedim. mac kazaninca bana mi kazaniyolar bana ne be. bide bunun yüzünden gitcem karsi takimi tutanlarla arami bozcam? bir gidin allah askina ya isim gücüm var benim nekadar basit seyler bunlar

0|0
    0|0
    • harfi harfine katiliyorum. :)

• izlediğin dizi sana ne kazandırıyor? kesin dizi izlemiyorum diyeceksin:)

• aslinda fazla izlemiyorum ama izledigim tek bitane "gönül isleri" var. komik buluyorum kafami dagitiyorum aksamlari yorgun oldugum icin. Gidipte gönül isleri izlemeyenlerden nefret ediyormuyum? onlari asagiliyormuyum? delirmis gibi dizi icinde olan olaylara sinirleniyormuyum? dizilerin hayatimda o iki saat haricinde hic bir yeri yok, futboldan farki bu :) oldumu canim

• Bir nevi kendini ifade etme var oldugunu gösterme ihtiyacınin takımlar topluluklar üzerinr aşırı konumlandırılmış şekli olarak düşün.

0|0
    0|0
  • Fanatiklerden nefret ediyorum 😠

1|0
    0|0
  • Futbol şiddettir futbol holiganliktir futbol adam bicaklamaktiiiirrr hsgsgsg

0|0
    0|0
  • Fenerbahce ama tabiki fanatik:)))

0|0
    0|0
  • Gönülden beşiktaşlıyız

0|0
    0|0
Yükleniyor...