Kavgada veya olaylarda cesaret toplayamıyorum yardımcı olcak varse lütfen?

Kavgada veya olaylarda cesaret toplayamıyorum yardımcı olcak varse lütfen?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bu birçok kişinin sorunu kardeşim sadece sende olan bir şey değil :) Bazen en artist, kabadayı adamlar bile paniklerler. Ama daha önceden kavgalara karıştıkları için çok çabuk toparlanırlar.

Sağlam 1-2 kavga ettikten sonra bu korkundan eser kalmaz. Kavgadaki cesaret sadece spor ile olabilecek bir şey değil bunu da bil isterim. Yani istediğin kadar Body yap, Boks yap sağlam kavgaya girmedikçe kavgadan olan korkunu yenemezsin. Elbette sporunda cesarete etkisi olur, ancak kavgaya gireceğin zaman cesaretin olsa bile bir anda soğukkanlılığını yitirip korkuya kapılırsın. O an cesaretten eser kalmaz...

Yani en etkili çözüm: KAVGA ETMEK

+ Fight clup izle :)))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Cesaret sonradan kazanılacak birşey değil.

0|0
    0|0
  • bu insanın fıtratıyla alakalı bişey ama uzak durmak en mantıklısı.. bir söz vardır mert derler maldan ederler yiğit derler candan ederler. kavga delikanlı işi değildir.

0|0
    0|0
    • kavga etmek değil olay tavrımı koyamıyorum

• Cesaretten kastın ne? Karşı tarafın kafasını gözünü yarmak mı? Sana bir şey söyleyeyim kavga da en cesur kişi kimdir bilir misin.. ağırbaşlılığını koruyan ve ortamı yumuşatmaya çalışan kişi. Vurmak, kırmak bunlar kolay şeyler. Ama bir kavgayı sonlandırmak ya da hiç başlamamak asıl zor olan bu.

0|0
    0|0
    • hayır sadece tavrımı koyamıyorum

• haklı bir tavır

• Kavga sırasında çok konuşmana gerek yok zaten. Çok düşün az konuş. Adama öyle bir laf söyle ki öfkeden delirsin. ya da hiç bir şey söyleme sadece gözlerini içine bak. Muhakkak öfkelenmesine fiziksel mücadele de hata yapmasına neden olacaktır.

• bir uzak doğu sporu ya da vücut gelistirme yapman belki özgüvenine yardımcı olur

0|0
    0|0
  • Olurumda, nasıl bir yardım?

0|0
    0|0
    • baya bir olay oluyo lafımı söyliyemiyorum korkmak değil sadece çok düşünüyorum

• Zaten demenede gerek yok, bir laf vardır hani yanlış anlama "havlayan köpek ısırmaz" kavgada sadece sus ve adamı meydana davet et ;)

• Kelin ilaci olsa basina surer hafiz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...