Beşiktaş-Tottenham Maçı!!?

Bugün maçı izleyemedim. Sizce kim daha iyi oynadı hangi futbolcular formundaydı? Hakem maçı iyi yönetti mi? Kısaca düşüncelerinizi alabilir miyim?

Güncellemeler:
Biriniz de çıkıp istedigim sorulara cevap vermeyecek mi:D

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• rakip baskılıydı ama sahada 90 dakika pres yapan bir takımımız vardı hiç durmadık golüde bu presler getirdi. hakem standarttı bir aksiliği yoktu pek göze çarpan ve en önemlisi Ge-li-yor-uz! http://i.hizliresim.com/qm32b5.jpg

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ilk yarı tottenham biden daha iyi idi ama ikinci yarı Bilic belli ki futbolcular ile belli şeyleri konuşmuş sahaya çıkıp işi bitirdiler bize de bu yakışırdı #GururLAN#

1|1
    0|0
  • İlk yarıyı izledim Tottenham daha iyi oynadı 2 tane de net pozisyonları vardı ama ikinci yarıyı izlemedim

1|0
    0|0
  • stadsız, göçebe gibi oradan buraya sürülen takım her kulvarda lider devam ediyor daha ne olsun hem de bu kadar eksikle

0|0
    0|0
  • Çok iyi oynamasakta kazandık. İyi oynamasakta savaşıyor takım ama bu çok mutlu etti beni. Cenk ile Olcay iyiydi.

1|0
    0|0
  • Ilk yarı çok üstümüze geldiler çok iyilerdi hakem maçı çok iyi yönetti ama ikinci yarı biz daha etkiliydik ama fenel olarak maç oradaydı ama memnunum

1|0
    0|0
  • Çok iyi oynamasada kazanmasını bildi tebrik ediyoruz Beşiktaşı ve şu sıralar yenik durumda olsada gruptan çıkan Trabzonsporu.

0|0
    0|0
  • Maçı çok rahat aldık :)

1|0
    0|1
  • Yendik! :D

1|0
    0|0
  • Biz kazandık bir tek onu biliyorum

1|0
    0|0
  • Herkes Tottenham iyi oynadı diyor ama ben de diyorum ki bu diyen arkadaşlara, kaç tane net pozisyonu vardı Tottenham'ın? Topun onlarda kalması demek, onların iyi oynadığı anlamına gelmez. Bizim 1 tane direkten dönen topumuz var ve 3 tane net kaçan pozisyonumuz..(Kerim ve Sosa karşı karşıya kaçırdı) Tolga'nın bir tane top kurtardığını gördünüz mü zorlanarak?

0|0
    0|0
  • Maçın skoru :(
    zaytung. com/sondakikadetay. asp? newsid=268446

1|0
    0|0
  • Adamlar yedek haliyle ezdiler resmen

0|0
    0|0
  • iyi oynayan takım yoktu beşiktaşlıyım ama bugün trabzona karşı oynayan takım yoktu kopuktu oyunculardanda gökhan sosa cenk tosun iyi oynuyanlar bunlardı hakem maçı çok iyi yönetti

0|0
    0|0
  • Izlem3dim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...