Besiktaşımız Tottenhamı 1-0 yendi. Grubu 1. bitirdi. Beşiktaş hakkinda bu sene ne düşünüyorsunuz?

Bende bir Besiktasli olarak gurur duyuyorum. Diğer Türk takim taraftarlarida beğeniyor mu?

Güncellemeler:
Ligde rakip olsakta , Avrupada destekleyen takimlarimiz olduğuna seviniyorum. ülkemize puan lazim. Trabzonada Başarılar Avrupa da..

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Seviyorum takimimi yine gururlandik bu sene yolu acik Besiktasimin <3<3❤️❤️❤️🏁🏁🏁

0|2
    0|0
  • Kaybedecegimizi dusunuyordum iyi ki hicbir skor tahminim tutmuyor asdjk
    Gurur duyuyorum Beşiktaş'la :)

0|2
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak takımımla hep gurur duydum Yensede yenilsede bir tane o :)

0|2
    0|0
  • eksik kadroyla yendiler tebrikler diğer maçlarda da başarılar

0|1
    0|0
  • Babanın dinlenmeye ihtiyacı var :/

0|0
    0|0
  • aman begenseler nolcak begenmeseler nolcak. biz kendimize yeteriz

0|1
    0|0
    • Olsun, destek olmaları gurur verici. Kol kola fbli, gsli, bjkli, tsli mac izleyebilmeli. bunu istiyorum.

Erkekler Ne Diyor 14

• Bugün çok beğenmesemde Beşiktaşı kazanmasını bildi Beşiktaşa ve Trabzona başarılar Beşiktaş çeyrek final görebilir diye düşünüyorum kuralarada bağlı tabiki bu inş iyi yerlere gelicez.

0|1
    0|0
  • Çocuklar inanın, inanın çocuklar
    Güzel günler göreceğiz güneşli günler
    UEFA'da finali biz oynayacağız
    Varşova'yı siyah-beyaz boyayacağız

0|3
    0|0
  • Ben bir Galatasaraylı olarak gönülden tebrik ediyorum / yolu açık! - Ligde de şampiyonluğu zorlar bence bu sene / Gönül bizim 4. yıldızı almamızı ister ama bırak yıldızı 4 yemekten önümüzü göremiyoruz :)

0|1
    0|0
    • :))) bu sene sampiyon biziz hakemler önümüze tas koymazlarsa sevgili esmer :)

• Aynen iyi olan kazansın ve şampiyon olsun bize tebrik etmek düşer her zaman ! / Sorma ya avrupa maçları takımdan ziyade ülkeyi (ülke puanını) da etkiliyor bunu düşünen yok / hamza da diyor ki Allah'tan son maç geldim :)

• Aynen öyle..

• Çok iyi oynamasakta kazandık. Liderlik iyi mi oldu bilmiyorum. Şampiyonlar liginden gelecek takımlar düşündürüyor beni. Kötü oynasakta savaşıyoruz bu beni çok mutlu etti beni. Bir ara üç kişi birden topa atlayarak şutu engelledi çok hoşuma gitti.

0|1
    0|0
    • Sampiyonlar liginde olan Arsenal diye bir takima sanssiz golle yenildiysek.3. Gelen takimi yenecek gucteyiz. savaşmak gerek, Beşiktaş ruhu bunu gerektirir.

• Üçüncü sıradaki takım diye düşünme kardeşim. Roma gibi çok güçlü bir takım var. Ölüm grubunda son maçta City'e yenilerek üçüncü oldular. Kura bakımından da şansız bir takımız. Kim gelirse gelsin çıkıp en iyisini yapmaya çalışacağız tabi.

• Bu kadar eksikle lider oluyorsak büyüksun Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Ölü halimiz Tottenhamı yendi eksikler olmasaydı kim bilir skor nasıl olurdu #GururLAN#

0|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama bu yıl en iyi futbolu oynayan takım ligde. Lider bitirmesine de ayrıca sevindim

0|2
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak yolu açık olsun diyorum. Ülke puanı lazım. Trabzonspor'ada başarılar.

0|2
    0|0
  • kendini salmassa uefa yı alır. bu takımlar dişine göre.

0|1
    0|0
  • İyiyiz iyi.

0|1
    0|0
  • Uefa kupasını 15 yıl aradan sonra tekrar alalım be :D

0|1
    0|0
  • başarılı gidiyo ama ligde sampyon olamaz gibi avrupada da güzel işler cıkarcak sanki avrupaya yuklencek ligi fazla takmayacak gibi gözüküyo

0|0
    0|0
    • İkisinden biri olsun da önemli değil gerisi

• İsterdim ki Beşiktaşın rakiplerinin hepsi Ba Ba yı alsın... :)

• dua et ki 8 tane yeyip gelmesin :)

• Güzel oynuyolar.
    Bizden sonra 2. olacaklar yine.

0|0
    0|0
  • dün maçın son 20 dksını izleyebildim. beşiktaş bir kaç pozisyonda topu o kadar iyi çevirip paslaştı, atağa o kadar mükemmel çıktı ki hayran kaldım valla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...