Hüda Kaya'nın sözleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hüda Kaya 28 şubat öncesinde başörtüsüne serbestlik istediği için hapse düşmüş ve idamla yargılanmış bir kadınımızdır.Özgürlük adına geçen hafta yapılan bir yürüşün öncülerindendi. Ancak dindar zalimler yürüşe engel oldu ve sopalarla, döner bıçaklara ile insanlara saldırdılar.

Bir kaç gün sonra da bu sözleri söyledi.

Hüda Kaya:Eğer Allah yeniden bir elçi gönderecek olsa bugünkü din anlayışına sahip olan müslümanlara gönderirdi. Alla'ım bizi dindar zalimlerden koru.

Bu sözler hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• sana şöyle bir sözünü hatırlatıyım o zaman Yusuf İslam'ın ( bak adam meşhur ve tanınmış bir şarkıcıylken müslümat oluyor ve Cat Stewens olan adını İslam olarak değiştiriyor)

“Eğer İslâm’ı Kur'ân’dan değil de Müslümanlardan öğrenseydim, eğer Kur’ân’dan önce Müslümanları tanısaydım asla Müslüman olmazdım.”

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bağnaz diye tabir edilen tabuların icine batmiş, boğulmak üzere olan kesimin, kendileri gibi düşünmeyenleri oldukları bataklığa çekme yarışına bir feryat onunki...

0|0
    0|0
  • Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu olmuş bu durumda

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• amin demem yeterlimi ?

0|1
    0|0
  • Cahil dindar çook da Cahil ateist hiç mi yok tüm ateistler Einstein kadar zeki mi snece.. OO dostum boşvrsene o sözü söyleyen kişi patavatsız bir salk. Dindarım ve zekiyim cahil değilm ;)

0|0
    1|0
    • Kendilerini öldürmeye çalışan insanlara bu sözü söylmesi bence gayet normal de bunu dedi diye ona salak demen, senin zekandan herkesin kuşku duymasını sağlar.

Yükleniyor...