Yazın eğlenceli neler yapılabilir? Uçuk olmasın :D

yazın sıcağında 45 dercede sıkıtıdan patlamamak içi neler yapılabilir eller çalışsın herkesten yorum bekliyorum lütttfeeen çok sıcak ve sıkıcı :(((

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden hamama giden terlerdi şimdi gitmeden terliyoruz:)bence bunu değerlendir kese at kendine bak ay ışığı gibi parlarsın:)

0|0
    0|0
    • haha bu da iyiymiş :D

• utanmadan birde kahkaha atmazmı karşıma geçipte,terbiyesiz şey seni ne olcak,bak son kez diyorum hadi sana sevdim benimle yımaa gelinmı?

Erkekler Ne Diyor 16

• 45 derece mi o kadar sıcak neresi var ki bana kalırsa bol bol uyu evde vakit geçir. hergün havuz pahalı olur

0|0
    0|0
  • çok sıcak diye 60 - 70 metre yükseklikten denize sakın atlama , sende bu potansiyeli görüyorum sakın atlama...

0|0
    0|0
  • Şiir yazmayı dene:)

0|0
    0|0
  • Otur evde işte Ramazanın maneviyatını yaşa. İlla üç yüz beş yüz mü ?

0|1
    0|0
  • vücudumuzda en çok yüzeye yakın ve yoğun olarak kılcal damarların geçtiği yer el bileğiymiş..bu yüzden kangurular çok sıcak havalarda serinlemek için bileklerini yalarlarmış. çok eğlenceli olmayabilir ama..bi denemek lazım :)))

0|0
    0|0
  • özele gel :)

0|0
    0|0
  • Havuza git, guneslen, domino yap, fotograf cek, blog yap, arsivle, film izle, sarki dinle, bi muzik aleti calmayi ogren hadi cabuk cabuk zaman geciyo

0|0
    0|0
  • Film arşivi yap, her gün 1-2 tane izle, koleksiyonlar yap, satranç falan oyna, Call of Duty oyna, Sudoku çöz, kedi köpek besle onla ilgilen, bozulmuş şeyler tamir etmeye çalış, ansiklopedi oku, deneme yanılma bişeyleri bozup yap, vs vs

0|0
    0|0
  • Evde mi duracaksın illa çık gez :D

0|0
    0|0
  • Gir içeri kır dizini dön önüne kız SIDIKAAa anne görür baban duyar dayak yersin :D

0|0
    0|0
  • pes oyna :D bi işe gir .

0|0
    0|0
  • Canın mı sığılıyo gız senin?

0|0
    0|0
  • Uçak yapıp uçuralımmı

0|0
    0|0
  • çocuk

0|0
    0|0
  • Sen neredesin öyle 45 derece sıcaklık şaşırttı.

0|0
    0|0
  • hayal kur

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Aç klimanı al bilgisayarını akşama kadar film dizi izle. Ben her boş bulduğum vakitte diziye sarılıyorum. Önerebilirim de hatta. Bak hazır canın da sıkılıyormuş lost'a başla 6 sezon zate sarıyor hemen bitirirsin. Sonra The Vmpire Diaries'i severek izliyorum. Game of Thrones acayip beğeniliyor. Gossip Girl'ü izliyorum. Sherlock da iyiymiş. Bak sıkılcak vakit kalmadı işte :D

0|0
    0|0
  • tekila shot yap, battaniyenin altına gir

0|1
    0|0
Yükleniyor...