Karabağ - inter maçıı!!!?

şoktayım şu an valla şoktayım 90+5 de tam kupon tuttu goool diye evin içinde bağırırken gol iptal olmuş ve nedenide yok top interli oyuncuya çarpıp gol olmuş ve hakem ofsayt vemriş ya böyle birşey olabilirmi abi nasıl bir şerefsizliktir bu ben hayatımda böyle birşeye şahit olmadım buz gibi golü yediler ya la -_- resmen azerbaycan futbol tarihinin kaderiyle oynadılar la hala şoktayım elimdeki suyu yere döktün anasını satıyım :D oynayan varmıydı o maça benden başka?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• "masum" Avrupa şikelerinden bir tanesi ve satın alımış şerefsiz hakem. Resmen güzelim golü saymadı. İlk defa buralara kadar gelmiştik , yıkıldım. Bağırmaktan hala boğazım ağrıyor.

Ha bir de futbolun 'f'sinden anlamayıp , maçın 1 dakikasını bile izlemeyenler konuşmasa ne güzel olur. Sevgilileri falan öğretsin ofsaytı bir ara.

0|0
    0|0
  • ben Azerbaycanlıyım şu anda sinirden titriyorum resmen! nasıl bir şerefsizliktir bu? garabag alın teriyle haketdi. eşim şu an hakemin gelmişini geçmişini seviyor

0|0
    0|0
    • maç iptal olması lazım azeri kanalı yok bizde durumlar ne biri hakemi darp ediyolar falan demiş maçkolikte :D

• hangi ülkedesin :D

• karabağ azerilerin maçı inşallah kazanırlar :)

0|0
    0|0
  • Kusura bakılmasın ama karabağ'da çok temiz oynandığı söylenemez inter'lileri ezdiler resmen hakem kart bile çıkartma doğru düzgün en az 2 oyuncuları kırmızlıktı karabağlıların. Ayrıca ne golünden bahsediyorsunuz pozisyon ofsayt !

0|0
    0|0
    • ofsaytın tanımını öğrendde ondan sonra yorum yap burada

• Gözüne gözlük lazım. Küfür etmen bile acizliğini gösterir pozisyon gol değil. Hakem kararı vermiş, yorumcular bile ofsayt diyor video da her şey açık. Ayrıca gözüne gözlük takmadığın şuradan belli daha şut çekilmeden önce ofsayt var neyin kafasını yaşıyorsun !

• Keşke gözlük taksanız.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende oynadım ama son dakikaları izlememiştim hiç o yüzden dert etmedim o kadar :D
    Sadece gruptan çıkamadılar üzüldüm

0|0
    0|0
  • hakem buz gibi golü vermedi. ulan kupon elimde heyecanla bekliyordum. ama azeri kardeşlerimize büyük ayıp etti uefa.2. tura çıkıp başarılarını sürdürme şansını hakem gasp etti

0|0
    0|0
  • oynamadım iyi ki oynmamışım benim de panatinaıkos estoril e daha atamadı dk olmuş 56... ayıptır ayıp

0|0
    0|0
    • ya abi kupon yatarda böyle bir olay olamaz ya ulan uefa müsabakası bu o golle bir takımın hatta bir ülkenin kaderiyle oynadılar böyle birşey olamaz ya

• benim bir kendime hayrım yok zaten :D

• mesaj at kardeş bana iddaa paslaşırız sohbet muhabbet :)

Yükleniyor...